Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

LaQ mokomieji konstruktoriai – inovatyvus mokomasis konstruktorius, sukurtas remiantis Japonijos kultūra ir vertybėmis. Tai – kūrybinis žaislas vaikams, dažnai laikomas ir patrauklia kūrybine priemone suaugusiems.

LaQ mokomieji konstruktoriai

Rasta: 26

Konstruktorius LaQ „Hamacron Constructor Fire Truck“ |
-10% su kodu: PATOGU
13,29 €
Kaina su kodu: 11,96 €
Turime sandėlyje
Konstruktorius LaQ „Hamacron Constructor Mini Off-Roader“ |
-10% su kodu: PATOGU
5,99 €
Kaina su kodu: 5,39 €
Turime sandėlyje
Konstruktorius LaQ „Basic 201“ |
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
25,99 €
Kaina su kodu: 23,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 26

Tad nenuostabu, kad šią dėlionę kartu su atžalomis su malonumu dėlioja ir tėveliai.


Šių galvosūkių konstravimas stimuliuoja regos, garso ir lytėjimo pojūčius, lavina vaikų kūrybingumą, estetikos ir gero skonio jausmą, bei spalvų pojūtį ir gebėjimą jas derinti.


Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamają, kol pasigirsta SPRAGT! Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT! Šis procesas sukuria malonią lytėjimo patirtį, skatinančią vaikus susikaupti žaidžiant. Pagrindinis konstravimo su šiuo konstruktoriumi principas – plati galimų modelių įvairovė.


Iš daugelio LaQ galvosūkio rinkinių galite surinkti 4–5 modelius, vadovaudamiesi instrukcijomis, arba sukurti begalę pačių sugalvotų. Išimtis – tik patys smulkiausi modeliai. Tuo tarpu tradicinis konstruktorius teturi vieną surinkimo variantą. Kadangi prakalbome apie LaQ dėlionių įvairovę, pateikiame keletą pavyzdžių: „Konstruktorius LaQ „Sweet Collection Dress Up“; „Konstruktorius LaQ „Sweet Collection Teddy“; „Konstruktorius LaQ „Hamacron Constructor Mini Police Car“ ir kiti.


Vaikai nuolat mokosi, ypač ankstyvoje vaikystėje. Jų smegenys dirba taip, kad suvoktų kuo daugiau informacijos iš išorinio pasaulio. Vystosi spalvų, formų suvokimas, gebėjimas suvokti vienų objektų sąveiką su kitais. LaQ mokomieji konstruktoriai sukurti taip, kad padėtų mažiesiems vystytis ir mes džiaugiamės, galėdami jums pasiūlyti šį inovatyvų gaminį, pamėgtą visame pasaulyje.


Jeigu jus sudomino LaQ mokomųjų konstruktorių serija, gali būti, kad norėsite susipažinti ir su kitais kūrybiniais rinkiniais vaikams, pateikiamais mūsų e. knygyne. Jame jūsų taip pat laukia mokomosios knygos ir vadovėliai vaikams, aktualūs mažiesiems. Įsigykite internetu dabar!