Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Marc Roger – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Marc Roger kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių. Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Marc Roger savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms.

Marc Roger knygos

Rasta: 2

Gregoras ir Senasis Knygininkas | Marc Roger
-85% su kodu: PATOGU
13,99 €
Kaina su kodu: 2,10 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Gregoras ir Senasis Knygininkas (knyga su defektais) | Marc Roger
-10% su kodu: PATOGU
2,49 €
Kaina su kodu: 2,24 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 2

Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas