Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Pekine gimusios, o šiuo metu JAV gyvenančios Mari Lu debiutinis distopinis romanas „Legenda“ - pirmasis to paties pavadinimo ciklo romanas - pasirodė 2011 metais.


Ši trijų knygų serija pasakoja apie ateities pasaulį. Buvusioje Jungtinių Amerikos Valstijų teritorijoje dabar driekiasi totalitarinė Amerikos Respublika – nuolat kariaujanti su kaimynais valstybė.

Marie Lu trilogija knygos

Rasta: 4

Pergalė | Marie Lu
-10% su kodu: PATOGU
8,99 €
Kaina su kodu: 8,09 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Šlovė | Marie Lu
-10% su kodu: PATOGU
9,69 €
Kaina su kodu: 8,72 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 4

Pasaulis katastrofiškai pasikeitė, jame nebegalioja jokios normos ar taisyklės.


Pirmoji trilogijos knyga „Legenda“ supažindina mus su pagrindiniais veikėjais ir pradeda nepaprastą meilės, išdavysčių ir nuotykių kupiną istoriją.


Žemėje yra 2130 metai. Dėjus, vaikinas iš nereikalingųjų zonos, paskelbtas pavojingu. Jis bando išgelbėti mamą ir brolius nuo maro, todėl tampa nusikaltėliu. Džunė - įtakingo ir privilegijuoto naujosios valdžios nario dukra. Mergina ne tik priklauso privilegijuotųjų luomui, bet ir yra genialiai protinga bei turi unikalių fizinių gabumų. Apgaule ji įviliojama į sumaniai suplanuotą sumanymą. Ji tiki, kad Dėjus yra jos brolio žudikas. Džunė pažada jį sugauti ir pažadą ištesi, tačiau kažkodėl negali jo neapkęsti. O kai sužino ilgus metus patikimai saugotą paslaptį, supranta, kad teks iš naujo nuspręsti kieno pusę palaikyti.


Antroji knyga „Šlovė“ pasakoja apie tolimesnius Džunės ir Dėjaus nuotykius. Per nusiaubtą kraštą į vakarus slenka du bėgliai: prisiekęs Respublikos priešas, nusikaltėliu paskelbtas Dėjus ir buvusi elitinė karė, genialioji Džunė. Kai jie atvyksta į Vegasą, nutinka neįsivaizduojamas dalykas: miršta diktatorius, o valstybės vadovo postas atitenka sūnui, kuris visai nepanašus į savo tėvą. Kas bus toliau, šalis atsigaus  ar vėl įsigalės  anarchija? Dėjus sunkiai sužeistas, tačiau jis privalo išgelbėti savo brolį. Padėti jaunuoliams gali tik didelė ir gerai organizuota sukilėlių grupuotė Patriotai. Tačiau kokia šios pagalbos kaina?.. Džunė ir Dėjus gauna užduoti pašalinti naująjį Prezidentą.


 „Pergalė“ - paskutinė trilogijos dalis. Mirtina maro atmaina, buvusio režimo sukurta kaip biologinis ginklas, išplinta ir pasiekia Respubliką. Susilpnėjusiai šaliai pateiktas ultimatumas: arba ji pasidalina vakcija, arba supervalstybių koalicija grasina pradėti karą. Norint sukurti maro priešnuodį reikalingas viruso nešiotojas. Tai - Dėjaus brolis, kuris ištvėrė nežmoniškus eksperimentus ir neseniai pasveiko. Tačiau Dėjus kategoriškai atsisako gelbėti šalį paaukodamas brolį, todėl Džunė priversta kreiptis į tuos, kurių dalyvavimas gali būti labai pavojingas....