NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Maša ir lokys – animacinių filmukų personažai, persikėlę į knygelių puslapius. Šie du bičiuliai, tapę geriausiais vaikų draugais, nuolat patiria įvairių nuotykių.

Maša ir Lokys knygos ir kitos prekės

Rasta: 50
  1. 1
  2. 2

Maša ir Lokys. Siaubinga tiesa apie tai, kaip baisu būti mažam (DVD) |
-10% su kodu: PATOGU
4,49 €
Kaina su kodu: 4,04 €
Turime sandėlyje
Rasta: 50
  1. 1
  2. 2

Filmukai pasirodė 2009-ais metais ir greitai užkariavo mažylių širdis, o Maša ir Lokys šiandien gyvena ne tik ekrane, bet ir knygose, tarp žaislų ir kitų daiktų.

Knygų serija „Maša ir lokys“ apima labai įvairaus tipo leidinius. Internetu galite įsigyti daugybę mokomųjų knygelių. Pavyzdžiui, „Maša ir Lokys. Ieškok ir surask!“ kviečia spręsti galvosūkius. Vaikams, kartu su smagiais veikėjais, teks ieškoti įvairių daiktų.

Knygoje „Maša ir Lokys. Spalvink ir klijuok“ mažyliai turės lipdukų lape surasti norimą veikėją, priklijuoti jį ant lapo, o greta esantį paveikslėlį nuspalvinti ta pačia spalva, kaip lipduke. Kitame leidinyje „Lipdyk ir spalvink“, mažieji dailininkai taip pat ras daug lipdukų ir galės papuošti pagrindinius personažus bei jų bičiulius.

Pasidairę po knygų serijos sąrašą, pamatysite, kad siūlome daug spalvinimų knygelių. Visų jų siužetai skirtingi, pavyzdžiui, vienoje istorijoje, kurią reikia padabinti spalvomis, Maša slaugo sergantį Lokį.

„Maša ir Lokys. Chaosas namuose (su lipdukais)“ pasakoja apie Mašą ir Dašą, kurios išsiruošė į kelionę traukinių ir tiek išdykavo, kad buvo išvarytos. Grįžusios į namus juos rado siaubingai sujauktus. Tai smagus pasakojimas, papildytas lipdukais.

Panašaus tipo yra ir knyga „Sudėtinga byla“. Maša Lokio kambaryje randa netvarką ir nusprendžia išsiaiškinti, kas gi jam nutiko. Kartu su drauge ji leidžiasi į Šerloko Holmso vertą nuotykį.

Spalvinimo knygelės ir lipdukai ugdo vaikų smulkiąją motoriką, o taip ir fantaziją bei kūrybiškumą, tad jie ne tik susitinka su filmuko personažais, bet ir lavina savo įgūdžius, kurie pravers ateityje.

„Maša ir Lokys. Pirmosios raidės“ – labai naudinga pradedantiesiems skaitytojams. Gerai pažįstami ir pamilti veikėjai ir paprastos užduotys paskatins vaikus išmokti rašyti raides.

Ieškantiems linksmų istorijų, siūlome knygų serijos leidinį „Maša ir Lokys. Naujų nuotykių knyga“.

Interneto knygyne galite nusipirkti ir DVD diskų su animaciniais filmukais: „Grožis – baisi jėga“, „Sunku būti mažam“, „Kvėpuokit! Nekvėpuokit!“, „Didvyriais negimstama“, „Mašos siaubo pasakėlės“, „Gąsdinanti istorija apie senelį ir anūkėlį“, „Siaubinga tiesa apie tai, kaip baisu būti mažam“ ir kitų.