Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Mikė Pūkuotukas – personažas, apie kurį pasakoja visos čia surinktos knygelės. Knygų serija apima tiek klasikinį rašytojo Alan Alexander Milne pasaulį, tiek Walt Disney studijos sukurtus veikėjus.

Norintiems susipažinti su vienu žymiausių pasaulio meškiukų, siūlome internetu įsigyti knygą „Pūkuotuko pasaulis“. Ji iliustruota originaliais E. H.

Mikė Pūkuotukas knygos ir kitos prekės

Rasta: 61
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Pūkuotuko pasaulis | Alan Alexander Milne
-10% su kodu: PATOGU
15,44 €
Kaina su kodu: 13,90 €
Turime sandėlyje
Mikė Pūkuotukas. Geriausia uodega | Disney
-27% su kodu: PATOGU
9,39 €
Kaina su kodu: 6,85 €
Turime sandėlyje
Rasta: 61
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Shepardo piešiniais. Šis kūrinys yra apie Mikę Pūkuotuką ir jo nuotykius Šimtamylėje Girioje, kurioje meškiukas gyvena kartu su draugais Paršeliu, Nulėpausiu, Triušiu, Pelėda ir kitais.

Istorija jau daugiau nei septyniasdešimt metų džiugina viso pasaulio vaikus. Išminties kupinus pasakojimus noriai skaito ir suaugusieji. Knyga išversta į daugiau nei trisdešimt pasaulio kalbų.

Neturite laiko skaityti visos istorijos? Jums patiks knyga „Pūkuotuko išmintis. Protingos Labai Mažo Protelio Meškiuko Mintys“, kurioje surinktos geriausios originalios versijos citatos.

Mūsų surinktą knygų seriją „Mikė Pūkuotukas“ sudaro labai įvairaus tipo knygos. Mažiausiems skaitytojams rekomenduojame „Mikė Pūkuotukas. Pasakėlės apie draugystę“. Tai knygutė, kurią sudaro trumpos istorijos. Idealiai tinka prieš miegą!

Vietoje negalintiems nustygti nenuoramoms, galime pasiūlyti įvairių spalvinimo knygų. Gražūs piešiniai ir veikėjų nuotykiai ilgam atitrauks dėmesį, o spalvinant lavinami smulkieji judesiai ir vaiko fantazija. Taigi, visapusiška nauda!

Vaikas užduoda daug klausimų ir nori sužinoti, kaip veikia pasaulis? Jam patiks „Mikės Pūkuotuko enciklopedija“. Išleista net keletas jos dalių. Kiekviena apima vis skirtingas temas, pavyzdžiui, Žemę, gamtą ar gyvūnus. Mikė, kartu su savo draugais, keliauja po pasaulį ir nuostabiose nuotraukose rodo, kas auga ir gyvena įvairiuose planetos kampeliuose.

Kiekvienais metais išleidžiamas ir Mikės Pūkuotuko gerų minčių kalendorius. Tai darbo knyga, kuri lydi visus metus. Rašydami savo savaitės ar dienos darbus rasite šmaikščių ir išradingų Mikės Pūkuotuko ir jo draugų minčių.

Visiems pavargusiems nuo rutinos, verta atkreipti dėmesį į knygą „Pūkuotuko meno terapija“. Tai spalvinimo leidinys suaugusiesiems, kuris nukels į vaikystę ir padės atsipalaiduoti, sukurs ramybę ir dovanos džiaugsmą.

Kalendoriai, spalvinimo knygos, dėlionės, pasakos ir žurnalai – visa tai apima knygų seriją „Mikė Pūkuotukas“, kurią patogiai galite pažiūrėti ir įsigyti interneto knygyne.