Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

„Mokyklos detektyvai“ yra vaikų knygų serija, kurią parašė škotų autorė Pamela Butchart. Ši serija kupina humoro, nuotykių, yra fantastinės tematikos ir skirta mažiesiems skaitytojams.Pagrindinė serijos tema – ketvirtaklasių mokinių nuotykiai, netikėtos situacijos, kurias sukelia nepaaiškinami ir keisti dalykai.

Mokyklos detektyvai knygos

Rasta: 9

Mūsų mokyklą užgrobė! | Pamela Butchart
-22% su kodu: PATOGU
11,49 €
Kaina su kodu: 8,96 €
Turime sandėlyje
Mokyklos byla. Virėjos demonės puola | Pamela Butchart
-25% su kodu: PATOGU
9,49 €
Kaina su kodu: 7,12 €
Turime sandėlyje
Bėkit! Artinasi monstras iš Rytų! | Pamela Butchart
-22% su kodu: PATOGU
11,49 €
Kaina su kodu: 8,96 €
Turime sandėlyje
Šmėkla prie mokyklos perėjos! | Pamela Butchart
-22% su kodu: PATOGU
11,49 €
Kaina su kodu: 8,96 €
Turime sandėlyje
Rasta: 9

Šmaikštūs, išradingi ir azartiški pagrindiniai veikėjai įtrauks mažuosius skaitytojus į įdomius ir netikėtus nuotykius skaitant „Mokyklos detektyvų“ serijos knygeles.


„Mūsų mokyklos direktorius – vampyras“ – moksleivė Izė ir jos draugai yra įsitikinę, kad mokyklos direktorius yra vampyras. Savo teoriją pagrindę svariais argumentais, jaunieji nuotykių ieškotojai kuria planą kaip jį nugalėti.


„Mūsų mokyklą užgrobė“ – mokykloje niekada netrūksta įdomybių ir nuotykių. Mokymo įstaigą pradėjus lankyti daug naujų, keistai besielgiančių mokinių, Izė ir draugai turi užkirsti kelią mokyklos užgrobimui.


„Pabaisa ir dingę užkandžiai“ – mokyklos išvyką prie ežero sudrumsčia pabaisa pavogusi draugų užkandžius.


„Mokyklos byla. Virėjos demonės puola“ – į jaunųjų detektyvų akiratį papuola įtartinos mokyklos virėjos užsiimančios velniškomis veiklomis. Draugai turi išsiaiškinti, kaip jas sustabdyti!


„Šnipė, kuriai patiko mokyklos pietūs“ – pagrindinė veikėja Izė, paskirta naujokės globėja ima įtarti, jog Matilda nėra tik paprasta mokinė, juk jai patinka mokyklos pietūs! Ji šnipė, siekianti išsiaiškinti visas paslaptis – būtina su ja susidoroti.


„Bėkit! Artinasi monstras iš rytų!“ – jaunieji detektyvai per pūgą turi apsaugoti mokyklą nuo baisiojo sniego žmogaus.


„Šmėkla prie mokyklos perėjos“ – šalia mokyklos vėl dedasi keisti dalykai ir draugų ketvertukas imasi naujos bylos. Ar jiems pavyks sučiupti pabaisa virtusį mokyklos perėjos reguliuotoją?


„Gelbėkit, mus puola vilkolakis“ – mokyklos stovykla juk negali praeiti be nuotykių! Keisti garsai naktį, dingstantis maistas – tai juk dar viena pabaisos ataka.


Knygų serijoje gausu smagių ir įtemptų nuotykių, į kuriuos įsitraukia šie jauni išradingi detektyvai. Iza bei jos draugai Zakas, Džudė ir Meisė nuolat patenka į visokias įdomias situacijas. Ar tai gali būti kitaip, kai pasaulis apsėstas tokiais keistais ir neaiškiais įvykiais?


„Mokyklos detektyvai“ gali būti puikus knygų pasirinkimas vaikams, kurie domisi komiškomis ir fantastinėmis istorijomis su neįprastomis situacijomis bei veikėjais. Šios knygos spausdinamos stambiu šriftu, yra gausiai iliustruotos. Knygeles galima skaityti bet kokia seka. Tai įtraukianti pramoginė literatūra vaikams nuo 8 metų. "Mokyklos detektyvai" gali patikti net ir tiems vaikams, kuriems skaityti nelabai patinka!


Kviečiame knygeles vaikams įsigyti mūsų internet knygyne!