Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nacionalinė ekspedicija knygos

Rasta: 4

Nacionalinė ekspedicija. Vysla per Lenkiją | Selemonas Paltanavičius
  • Nemokamas knygos pristatymas
-22% su kodu: PATOGU
25,99 €
Kaina su kodu: 20,27 €
Turime sandėlyje
Nacionalinė ekspedicija. Dniepru per Ukrainą | Selemonas Paltanavičius
  • Nemokamas knygos pristatymas
-22% su kodu: PATOGU
25,99 €
Kaina su kodu: 20,27 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

„Nacionalinės ekspedicijos“ serija yra knygų autoriaus ir kelionių entuziasto Selemono Paltanavičiaus parengtos knygos pagal LRT televizijos projekto „Nacionalinė ekspedicija“ patirtis keliaujant po Lietuvą ir kaimynines šalis, susipažįstant su jų susipinančiomis istorijomis, atrandant dar negirdėtus faktus, skirtingų šalių kultūras, geografiją ir gamtą.

Knygose dalijamasi ekspedicijos dalyvių, tokių kaip žurnalisto, televizijos laidų vedėjo Edmundo Jakilaičio, žurnalistės bei prodiuserės Editos Mildažytės, televizijos laidų vedėjo Roberto Petrausko, atlikėjo Gabrieliaus Liaudansko-Svaro, lenktynininko Benedikto Vanago, ekspedicijos vadovo istorijos profesoriaus Alfredo Bumblausko ir kitų žymių žmonių įdomiais pasakojimais, netikėtais patyrimais bei kelionių metu naujai atrastais dalykais.

Kiekviena knyga gausiai iliustruota nuotraukomis bei pripildyta geografine ir kultūrine informacija apie kelionių eigą, maršrutą ir aplankytas vietas. Be to, knygos yra sukurtos taip, kad skaitytojams būtų lengva sekti ekspedicijos dalyvių kelionės eigą ir suprasti kelionės tikslus.

„Nacionalinės ekspedicijos“ projekto knygų serijos tikslas yra skatinti skaitytojus domėtis pasauliu, savo ir kitų šalių istorija ir kūltūra, skatinti ekologinį sąmoningumą ir gamtos apsaugą. Ši Selemono Paltanavičiaus knygų serija yra puikus būdas pažinti kaimynines Lietuvos šalis, susipažinti su jų istorija, geografija, kultūra ir papročiais. Kiekvienam kelionių knygų mėgėjui bus įdomu pažinti ekspedicijų metu atrastus mažiau žinomus ar netgi negirdėtus faktus ir vietas.

„Nacionalinė ekspedicija. Nemunu per Lietuvą“ knyga rekomenduojama skaitytojams, norintiems pažinti Lietuvos gamtą, istoriją ir kultūrą, įvertinti Nemuno upės kelią per Lietuvą bei jos grožį.

Knyga „Nacionalinė ekspedicija. Vysla per Lenkiją“ yra parengta pagal ekspediciją, kuri buvo organizuota 2019 metais ir kurioje Selemonas Paltanavičius bei jo komanda iškeliavo Vysla iš jos šaltinių Lenkijoje iki šios upės žiočių Baltarusijoje.

Knygoje „Nacionalinė ekspedicija. Dniepru per Ukrainą“ Selemonas Paltanavičius aprašo savo ir ekspedicijos komandos patirtis bei nuotykius kelionėje  Dniepro upe per Ukrainą. Knyga yra sukurta pagal „Nacionalinės ekspedicijos“ projektą, kuris buvo organizuotas 2018 metais.

Smalsiems kelionių entuziastams šią knygų seriją rekomenduojame įsigyti mūsų interneto knygyne už patraukliausią kainą! Jeigu jums patiko visos knygos - siūlome įsigyti visų trijų knygų komplektą.