NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

„Pasaiba“ – knygų serija vaikams, kurioje pasakojama apie nedidelį, gauruotą ir labai draugišką padarėlį. Knygelių autorė Danguolė Kandrotienė už savo darbus buvo apdovanota įvairiomis premijomis.

Knygų serija „Pasaiba“ yra skirta vaikams nuo septynerių metų. Ir tikrai ne todėl, kad mažesnieji galėtų išsigąsti Pasaibos!

Knygos apie Pasaibą

Rasta: 5

Pasaiba ir sapnų knyga | Danguolė Kandrotienė
-22% su kodu: PATOGU
9,59 €
Kaina su kodu: 7,48 €
Turime sandėlyje
Pasaiba ir receptų vagys | Danguolė Kandrotienė
-22% su kodu: PATOGU
9,29 €
Kaina su kodu: 7,25 €
Turime sandėlyje
Pasaiba ir dingęs liūtas | Danguolė Kandrotienė
-22% su kodu: PATOGU
6,99 €
Kaina su kodu: 5,45 €
Turime sandėlyje
Pasaiba ir maumų medis | Danguolė Kandrotienė
-22% su kodu: PATOGU
6,69 €
Kaina su kodu: 5,22 €
Turime sandėlyje
Rasta: 5

Tiesiog vyresniems vaikams paprasčiau susitapatinti su veikėjais, be to jie jau patys gali perskaityti istoriją.

Pirmoji serijos knyga taip ir vadinasi – „Pasaiba“. Vaikai susipažįsta su kreivakoju žmogučiu styrančiais plaukais. Tikras pasaibiukas! Tačiau širdyje šis padarėlis jaučiasi menininkas ir jam patinka gyventi po lova, kartu su dulkėmis ir kitais dalykėliais. Pasaiba susidraugauja su mergaite Sofija ir šių dviejų draugų laukia linksmybės!

Antroji šios smagios serijos knyga – „Pasaiba ir maumų medis“. Vėl susitinkame ą ir nenuoramą jo draugę Sofiją. Abu draugužiai laiką leidžia pas mergaitės senelę kaime, kur tikrai yra, ką veikti, jei esi nuotykių ištroškusi siela. Pasaiba ir Sofija gelbės vyšnias nuo varnėnų, kaimo keliukais plaukus kedens važiuodami motociklu, o kur dar tokios įdomybės, kaip blynų kepimo aparatas? Tiesa, ne visi nuotykiai klostosi taip, kaip sumanyta iš pradžių, bet nuo to tik dar smagiau, ar ne?

Trečioji knyga – „Pasaiba ir dingęs liūtas“. Vaikai jau susipažino su Pasaiba – keistu, draugišku ir juokingu padaru, kuris susidraugavo su Sofija ir nuolat prikrečia eibių. Šį kartą jis pavogs liūtą. Taip taip, išgirdote teisingai! Ne taip lengva tą padaryti ir dar išvengti policininkų. Kaip jam pavyko? Tą ir sužinosite skaitydami trečiąją knygų serijos „Pasaiba“ dalį. Pažadame, kad nuobodu nei skaitytojams, nei pačiam Pasaibai nebus!

Ketvirtoji istorija aprašyta knygoje „Pasaiba ir receptų vagys“. Ar įsivaizduojate kreivakojį, žaliaakį storuliuką Pasaibą tapusį virtuvės šefu? Ne? Tada atsiverskite šią knygelę, nes būtent apie tai čia ir pasakojama! Jo patiekalai tokie sėkmingi, kad juos gviešiasi pagrobti tikri receptų vagys, įsivaizduojate? Ar pavyks Pasaibai  jiems sutrukdyti ir siekti sėkmingos karjeros virtuvėje?


Penktojoje serijos dalyje „Pasaiba ir sapnų knyga“ pabuvosite ten, kur dar nė vienas žmogus (išskyrus Sofiją ir Martyną) nėra buvęs, – tikrų tikriausiame pasaibų kaime. Kartu su vaikais aiškinsitės keisto apleisto pastato paslaptis, dalyvausite keturlapių dobilėlių rinkimo varžybose, susipažinsite su pačiu mieliausiu kaukučiu


Knygų serija „Pasaiba“ kelia nuotaiką ir lavina fantaziją. Rekomenduojame su Pasaiba susipažinti visiems vaikams! Smagias istorijas patogu įsigyti internetu.