0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pasaiba ir receptų vagys

  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 12,29 €*
Sutaupote: 3.30 € (27%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Pasaiba ir receptų vagys


2021-08-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pasaiba ir receptų vagys" aprašymas

Rašytoja ir leidėja Danguolė Kandrotienė yra grožinių knygų ar enciklopedijų vaikams sudarytoja ir (arba) tekstų autorė, sukūrusi ne vieną edukaciją moksleiviams. 2014 metais autorės knyga „Spintos istorijos“ išrinkta geriausia metų knyga vaikams, o Tarptautinė jaunimo ir vaikų biblioteka (esanti Miunchene, Vokietijoje) šią knygą įvertino kaip vieną iš 200 vertingiausių metų kūrinių vaikams ir jaunimui.Parašykite atsiliepimą apie "Pasaiba ir receptų vagys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Pasaiba ir receptų vagys, kurį parašė Danguolė Kandrotienė. Siūlome ne tik išsamų Pasaiba ir receptų vagys aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Danguolė Kandrotienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Pasaiba ir receptų vagys. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Pasaiba ir receptų vagys dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pasaiba ir receptų vagys" perkama kartu