NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Vienas garsiausių pasaulio meškiukų dėvi mėlyną paltą ir raudoną žvejo kepuraitę. Jis dievina marmeladą, nuolat įsivelia į nuotykius ir niekada nenukabina nosies. Tai - Pedingtonas!

O viskas prasidėjo 1956 metų Kūčių vakarą. Nelabai žinomas rašytojas, vardu Michaelas Bondas, didelėje Londono parduotuvėje rado meškiuką, kurio niekas nenorėjo.

Knygos apie meškiuką Pedingtoną

Rasta: 6

Meškiukas vardu Pedingtonas | Michael Bond
-10% su kodu: PATOGU
9,69 €
Kaina su kodu: 8,72 €
Turime sandėlyje
Pedingtonas darbuojasi | Michael Bond
-30% su kodu: PATOGU
10,99 €
Kaina su kodu: 7,69 €
Turime sandėlyje
Pedingtonas drumsčia ramybę | Michael Bond
-30% su kodu: PATOGU
9,69 €
Kaina su kodu: 6,78 €
Turime sandėlyje
Ir vėl meškiukas Pedingtonas | Michael Bond
-40% su kodu: PATOGU
9,94 €
Kaina su kodu: 5,97 €
Turime sandėlyje
Pedingtonas užsienyje | Michael Bond
-30% su kodu: PATOGU
9,69 €
Kaina su kodu: 6,78 €
Turime sandėlyje
Pedingtonas skuba į pagalbą | Michael Bond
-10% su kodu: PATOGU
9,79 €
Kaina su kodu: 8,81 €
Turime sandėlyje
Rasta: 6

Bondas jį nupirko ir pavadino šalia parduotuvės esančios Londono geležinkelio stoties vardu. O tada... jis ėmė kurti istorijas apie Pedingtono nuotykius.

Michaelo Bondo knygose pasakojama tokia Pedingtono istorija: iš Peru, kur meškiukas gyveno, jis labai ilgai keliavo į Londoną - plaukė laivu, važiavo traukiniu, kol vieną dieną atsidūrė Pedingtono stotyje. Drąsiam keliautojui nusišypsojo sėkmė - ant traukinių platformos jis sutiko poną ir ponią Braunus. Nuo tada, kai Braunų namuose apsigyveno smalsus ir žingeidus meškiukas, čia nuolat kas nors nutinka.

Pedingtono nuotykiai tęsiasi jau daugiau nei penkiasdešimt metų – tai bent meškiukas! Nes ten, kur Pedingtonas, niekada nebūna nuobodu. 2015 m. viso pasaulio mažųjų skaitytojų širdis užkariavusios Michaelo Bondo knygos buvo ekranizuotos.  Londone, Pedingtono stotyje, Pedingtonui pastatytas paminklas ir yra jo vardo krautuvėlė, kur vaikai gali įsigyti daiktų, susijusių su šiuo visų mylimu knygų personažu. Taip atsirado naujas Anglijos simbolis - knygos personažas, kurį dievina ne tik vaikai, bet ir suaugusieji.

Knygas iliustravo dailininkė Peggy Fortnum.


Serijos apie Pedingtoną knygas rekomenduojame kaip puikias istorijas prieš miegą - po nuotykį kas vakarą. Taip pat jos puikiai tiks skaityti pradedantiems vaikams - tekstas nesudėtingas, iliustracijos puikios.

Lietuvių kalba jau išleistos keturios serijos apie meškiuką Pedingtoną knygos:

„Meškiukas vardu Pedingtonas“
„Ir vėl meškiukas Pedingtonas“
„Pedingtonas skuba į pagalbą“
„Pedingtonas užsienyje“