NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Amerikiečių autorė Cara Bastone užburia skaitytojus nuoširdžia ir romantiška knygų serija „Per žingsnį nuo meilės“.


Serijoje pasakojamos trys skirtingos meilės istorijos, kurios sužavės svajonių romanų gerbėjus.

Per žingsnį nuo meilės knygos

Rasta: 3

Tikra meilė nepraeis pro šalį | Cara Bastone
-45% su kodu: PATOGU
13,83 €
Kaina su kodu: 7,61 €
Turime sandėlyje
Ypatingas akimirksnis | Cara Bastone
-45% su kodu: PATOGU
13,83 €
Kaina su kodu: 7,61 €
Turime sandėlyje
Daugiau nei flirtas | Cara Bastone
-45% su kodu: PATOGU
13,83 €
Kaina su kodu: 7,61 €
Turime sandėlyje
Rasta: 3

Istorijos išsiskiria pagrindinių veikėjų tikroviškumu, kurie leidžia skaitytojams su jais susitapatinti  ir įsijausti į istorijų veiksmą bei atmosferą.


Pirmoji serijos knyga „Ypatingas akimirksnis“ pasakoja našlio Sebastiano ir jo sūnaus mokytojos Vijos istoriją. Blykstelėjus meilės kibirkščiai, Sebastianas dvejoja dėl jų amžiaus skirtumo, o Vija, pagaliau susikūrusi gyvenimą be dramų, nenori leisti pasklisti apkalboms. Ar dvejonės nesutrukdys įsižiebti naujiems jausmams?


„Tikra meilė nepraeis pro šalį“ – antroji serijos knyga, kurioje skaitytojai susipažįsta su Serafina bei Taileriu, kuris vengia įsipareigojimų ir nenori turėti vaikų. O štai Serafina – trokšta suteikti prieglobstį našlaičiui. Tad nors tarp jų ir žiebiasi aistros kibirkštys, skirtingi įsitikinimai neleidžia būti kartu. Tačiau viskas pasikeičia, Taileriui tapus jaunesnės sesutės globėju. Vaikinas supranta, jog tik Serafina gali jam padėti užmegzti ryšį su Kaile.


Trečiojoje knygoje „Daugiau nei flirtas“ Merės ir Džono pirmąjį pasimatymą sugadina šiurkšti vaikino replika apie merginos amžių. Nors sąžiningas ir nuoširdus, Džonas stokoja socialinių įgūdžių ir taip sugadina pasimatymą su gražiausia sutikta moterimi. Tačiau Džono mamos sukti planai priverčia juos dar ne kartą susitikti, o tai Merei ir Džonui visiškai nepatinka. Norint baigti mamos gudravimus, Merė ir Džonas apsimeta tikra pora, bet netrukus apgavystė pavirsta į draugystę ir net karštą aistrą.


Šią bei kitas meilės romanų knygų serijas, skirtas suaugusiesiems rasite kategorijoje „Meilės romanai“. Kviečiame knygas įsigyti mūsų interneto knygyne.