Regimanta Stankevičienė – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Regimanta Stankevičienė kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių. Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Regimanta Stankevičienė savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms.

Regimanta Stankevičienė knygos

Rasta: 4

Meno istorijos studijos. 11. Objektas ir dekoras: paveldas, procesai, kontekstai (I) | Regimanta Stankevičienė, Skirmantė Smilingytė-Žeimienė
-10% su kodu: PATOGU
20,39 €
Kaina su kodu: 18,35 €
Turime sandėlyje
Lietuvos sakralinė dailė II t.: Šiaulių vyskupija, II d.: Šiaulių dekanatas, 2 kn. Kairiai – Kurtuvėnai | Dalia Vasiliūnienė, Regimanta Stankevičienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
40,37 €
Kaina su kodu: 36,33 €
Turime sandėlyje
Ispanijoje užgimęs, Antakalnyje pamiltas. Jėzaus Nazariečio atvaizdai Lietuvoje | Regimanta Stankevičienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
40,37 €
Kaina su kodu: 36,33 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas