Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Renata Choromanskienė, Dalia Šukienė – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Renata Choromanskienė, Dalia Šukienė kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių.

Renata Choromanskienė, Dalia Šukienė knygos

Rasta: 1

Žaidimai su paveikslėliais | Renata Choromanskienė, Dalia Šukienė
  • Nemokamas pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
54,50 €
Kaina su kodu: 49,05 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 1

Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Renata Choromanskienė, Dalia Šukienė savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms. Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas