Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

„Romantiškoji pietinė pakrantė“ – knygų serija, parašyta Kanados autorės Donnos Alward. Šioje serijoje pasakojamos įvairių turtingų ir sėkmingų verslininkų meilės istorijos, vykstančios Atlantinio Kanados regione, žinomame kaip South Shore (Pietinė pakrantė).


Ši romantiška serija yra pritraukia ir sužavi skaitytojus meilės istorijomis, susijusiomis su turtingais, bet kartu ir pažeidžiamais verslininkais vyrais.

Romantiškoji Pietinė pakrantė knygos

Rasta: 3

Mažais žingsneliais į laimę | Donna Alward
-27% su kodu: PATOGU
4,29 €
Kaina su kodu: 3,13 €
Turime sandėlyje
Daugiau nei tik vasaros romanas | Donna Alward
-27% su kodu: PATOGU
4,29 €
Kaina su kodu: 3,13 €
Turime sandėlyje
Paklausyk savo širdies | Donna Alward
-27% su kodu: PATOGU
4,29 €
Kaina su kodu: 3,13 €
Turime sandėlyje
Rasta: 3

Serija taip pat atskleidžia Pietinės pakrantės malonumus ir grožį žaviais vaizdais ir patrauklia atmosfera.


Knygose taip pat nagrinėjamos meilės prasmės temos, atskleidžiami veikėjų troškimai, iššūkiai, be to, pabrėžiami šeimos, draugų, kolegų santykiai, suteikiantys istorijoms dar daugiau įdomumo ir emocijų.


Pirmojoje knygoje „Daugiau nei tik vasaros romanas“ pasakojama milijardieriaus Džeremio istorija, kuomet aistringas vasaros romanas baigiasi nelauktu merginos Torės nėštumu. Tačiau šeimos noras ir ilgesys jį paskatina keliauti į Niujorką ir įtikinti Torę, jog kartu jie gali sukurti šeimą.


Atrojoje serijos knyga „Mažais žingsneliais į laimę“ pasakoja Džesės ir Brensono istoriją, kuri kviečia sužinoti ar ankstesnės skaudžios meilės patirtys ir senasis gyvenimas nesutrukdys užgimti naujiems meilės jausmams.


„Paklausyk savo širdies“ – trečioji serijos knyga, kurioje ramų Bruklinos gyvenimą sudrumsčia milijardierius Koulas, norintis nupirkti jai priklausančią salos dalį. Tačiau nors iš pradžių mergina elgiasi priešiškai, vėliau supranta, jog tarp judviejų užgimsta nauji meilės jausmai.


Jei mėgstate romantiškas istorijas, kurių veiksmas vyksta nuostabioje aplinkoje, ši serija, skirta suaugusiesiems, tikrai verta Jūsų dėmesio. Šias ir kitas meilės romanų knygas galite įsigyti mūsų interneto knygyne. Jas lengvai galite rasti kategorijoje „Meilės romanai“.