Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

„Skaitymas skiemenimis“ – knygų serija apjungianti leidinius, skirtus pradedantiesiems skaitytojams.

Knygos, kurių tekstai išspausdinti skiemenimis, tampa nepaprastai svarbios, kai vaikai pradeda savarankiškai skaityti. Jos skirtos 4-7 metų vaikams ir pasižymi dideliu tekstu, kruopščiai parinktu, gerai įskaitomu šriftu bei spausdintinėmis raidėmis. Žinoma, svarbiausia ypatybė – žodžiai suskirstyti skiemenimis.

Skaitymas skiemenimis knygos

Rasta: 12

Henris ir vaiduoklių pilis. Skaitymas skiemenimis (su lipdukais) |
-10% su kodu: PATOGU
1,97 €
Kaina su kodu: 1,77 €
Turime sandėlyje
Henris ir kelionė laiko mašina. Skaitymas skiemenimis (su lipdukais) |
-10% su kodu: PATOGU
1,97 €
Kaina su kodu: 1,77 €
Turime sandėlyje
Rasta: 12Mažieji skaitytojai, lengvai atpažins dideles raides ir tardami garsus galės perskaityti nesudėtingus ir trumpus tekstus.

Knygų seriją „Skaitymas skiemenimis“ vienija patrauklios istorijos ir nuostabios iliustracijos. Patikėkite, šiuos leidinius mažos rankutės ims dar ir dar kartą. Serijoje daug gerai pažįstamų pasakojimų.

„Džiunglių knyga“ – aprašo Mauglio, berniuko užaugusio džiunglėse, kartu su žvėrimis, nuotykius.

„Princesė ir varlius“ – klasikinė pasaka, apie princesę, kuri susitiko princą, užburtą ir paverstą varle.

„Jonukas ir Grytutė“ – istorija apie tai, kaip sesutė ir brolis pasiklydo miške ir netikėtai rado įdomią trobelę. Deja, ten gyveno piktoji ragana, turėjusi ne pačių geriausių kėslų.

„Vilkas ir septyni ožiukai“ – pamokanti istorija apie tai, kad visada reikia klausyti tėvų, kurie nori mus apsaugoti nuo pavojų.

„Alisos nuotykiai Stebuklų šalyje“ – supažindina vaikus su viena žymiausių pasaulio mergaičių! Mažyliam ypač patiks Stebuklų šalies iliustracijos.

„Keturi Brėmeno muzikantai“ – pasaka, kuri prajuokins. Tai istorija apie keturis draugus, kurie dainuodami klajojo po pasaulį ir patyrė daugybę nuotykių.

„Auksaplaukė ir trys lokiai“ – dar viena klasikinė pasaka, kurią skaitydami vaikai mokysis drąsos.

„Ežio ir kiškio lenktynės“ – pasiilgusiems nuotykių. Stebėkite, kaip du bičiuliai įsitraukia į kovą!

„Coliukė“ – viena žymiausių pasaulio pasakų, todėl nuostabu, kad vaikai galės ją perskaityti savarankiškai.

„Henris ir kelionė laiko mašina“ – išskirtinė knyga. Ji papildyta lipdukais, kuriuos reikia priklijuoti pažymėtuose pasakojimo vietose.

Knygų seriją „Skaitymas skiemenimis“ išleido leidykla „Naujoji Rosma“, besispecializuojanti ugdomųjų vaikiškų knygelių leidyboje.

Kokybiškai parengti leidiniai ugdo vaikų gebėjimą skaityti bei dovanoja įdomias istorijas, kurios lavina vaikų kūrybiškumą, fantaziją, taip pat primena, kaip svarbu klausyti tėvų, akcentuoja draugystės, išminties ir drąsos svarbą. Knygos rekomenduojamos visiems pradedantiesiems skaitytojams, tad kviečiame jas įsigyti internetu.