0

Henris ir vaiduoklių pilis. Skaitymas skiemenimis (su lipdukais)

Informacija

Henris ir vaiduoklių pilis. Skaitymas skiemenimis (su lipdukais)

  • Serija: Skaitymas skiemenimis
  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 21x28, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • ISBN ar kodas: 9789955063575

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Henris ir vaiduoklių pilis. Skaitymas skiemenimis (su lipdukais)" aprašymas

Spalvinga knygelė pradedantiems skaityti vaikams.
Tekstas parašytas skiemenimis. Knygos pabaigoje rasite lipdukus, kuriuos reikia priklijuoti pažymėtoje pasakojimo vietoje.

Parašykite atsiliepimą apie "Henris ir vaiduoklių pilis. Skaitymas skiemenimis (su lipdukais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokomojo ir ugdomojo pobūdžio knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Henris ir vaiduoklių pilis. Skaitymas skiemenimis (su lipdukais), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Henris ir vaiduoklių pilis. Skaitymas skiemenimis (su lipdukais) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Henris ir vaiduoklių pilis. Skaitymas skiemenimis (su lipdukais). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Henris ir vaiduoklių pilis. Skaitymas skiemenimis (su lipdukais) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Henris ir vaiduoklių pilis. Skaitymas skiemenimis (su lipdukais)" perkama kartu