Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Tai - garsioji „šokoladinė“ tetralogija. Joanne Harris studijavo ir dėstė prancūzų kalbą ir literatūrą, o pačią Prancūziją ji su meile ir užsidegimu aprašo savo garsiuose romanuose, kur kartu su žmonėmis pagrindiniais kūrinių veikėjais tampa maistas.

Knygų "Šokoladas" serija

Rasta: 4

Ledinukų bateliai | Joanne Harris
-40% su kodu: PATOGU
16,31 €
Kaina su kodu: 9,78 €
Turime sandėlyje
Šokoladas | Joanne Harris
-40% su kodu: PATOGU
12,99 €
Kaina su kodu: 7,80 €
Turime sandėlyje
Braškių vagis | Joanne Harris
-40% su kodu: PATOGU
15,59 €
Kaina su kodu: 9,36 €
Turime sandėlyje
Persikai ponui klebonui | Joanne Harris
-40% su kodu: PATOGU
15,59 €
Kaina su kodu: 9,36 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

„Šokolade“ tai delikatesas, siejamas su laimės hormonu; „Gervuogių vyne“ - vienas iš Prancūzijos skiriamųjų ženklų - Dioniso dovana; knygoje „Penki ketvirčiai apelsino“ karaliauja kaimiška prancūzų virtuvė; „Braškių vagyje“ irgi skanėstas.

„Šokolado“ ekranizacija pelnė rašytojai pasaulinę šlovę.
Į mažą provincijos miestelį atvyksta dvi pašalietės - Viana Rošė ir jos dukra Anuka. Kas jos – gerosios fėjos, piktosios raganos ar tiesiog žmonės. Žmonės, kurie ieško namų, kurie amžinai vieniši, amžinai pakeliui, įsikibę prisiminimų. Kaip mes visi, ir, kaip visi, ieškantys ramybės? Viana Rošė ir jos dukra Anuka miestelyje atidaro šokolado parduotuvę – ir miestelio gyvenimas pasikeičia. Atvykėlių gerumas ir atlaidumas prieš vietinių „padorių“ piliečių nelankstumą ir jų neginčijamas tiesas. Kas laimės?

Antrajame tetralogijos romane „Ledinukų bateliai“ vėl sutinkame „Šokolado“ herojes. Jos rado prieglobstį Vienoje iš ramių Monmartro kalvos gatvių - ramiai ir net laimingai gyvena bute virš savo mažos šokoladinės. Jos niekuo neišskiria iš kitų Monmartro gyventojų, o prie jų durų nebekabo raudoni maišeliai su blogį atbaidančiomis žolelėmis. Tačiau staiga į jų gyvenimus įsiveržia Zozi de l’Alba, moteris ryškiai raudonais batais, spindinčiais kaip ledinukai, ir viskas ima sparčiai keistis...

Trečiojoje knygoje pasakojama apie tai, kaip Viana vėl grįžta į Lankenę prie Tano, kur sutinka senus pažįstamus, kurių ji nematė aštuonerius metus. Kas gi pasikeitė senosios Lankenės vingiuotose gatvėse, kurios kaip ir anksčiau kvepia rytietiškais prieskoniais ir mėtų arbata?

Ketvirtojoje knygoje „Braškių vagis“ pasakojama kokie nauji permainų vėjai žada sudrumsti nusitovėjusį Vianos gyvenimą. Viskas prasideda kai miršta senasis gėlininkas Narcizas. Jis palieka Rozetei, jauniausiajai Vienos dukrai, braškių lauką. Tačiau Narcizo valia ir palikimas, kaip paaiškėja, slepia kur kas daugiau paslapčių. Kunigas Reino nuo tada, kai advokatas jam įteikė aplanką su Narcizo išpažintimi, vaikšto juodesnis už debesį . Be to, į miestą atvyksta nepažįstamoji, kuri buvusioje Narcizo gėlių parduotuvėje nori atidaryti tatuiruočių saloną. Ir kodėl nepažįstamoji taip domisi jo paliktu sklypu ir ypač Rozete?..

Visas keturias serijos knygas galite įsigyti knygyne patogupirkti.lt. Jeigu šią seriją jau skaitėtė, pasidomėkite kitomis populiarios rašytojos Joanne Harris knygomis, kurias taip pat rasite mūsų interneto knygyne už itin patrauklią kainą.