Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Knygų serija „Zuikio Alberto akademija“ skirta ikimokyklinukams, 3-6 metų vaikams.  Zuikis Albertas - linksmas kiškis, kuris kviečia mokytis drauge: pažinti skaičius ir skaičiuoti, išmokti raides ir skaityti.

Zuikio Alberto akademija knygos

Rasta: 9

Zuikio Alberto akademija. Lipdukų abėcėlė |
-10% su kodu: PATOGU
4,38 €
Kaina su kodu: 3,94 €
Turime sandėlyje
Zuikio Alberto akademija. Anglų kalbos abėcėlė |
-10% su kodu: PATOGU
3,69 €
Kaina su kodu: 3,32 €
Turime sandėlyje
Zuikio Alberto akademija. Lipdukų skaičiai |
-10% su kodu: PATOGU
4,38 €
Kaina su kodu: 3,94 €
Turime sandėlyje
Zuikio Alberto akademija. Raidės |
-30% su kodu: PATOGU
2,99 €
Kaina su kodu: 2,09 €
Turime sandėlyje
Rasta: 9

O tai daryti jis siūlo pačiais smagiausias būdais  - sprendžiant nuotaikingas užduotėles ir klijuojat lipdukus.

Šios serijos knygos skirtos tam, ką pradėjęs lankyti mokyklą pirmokas turės išmokti pirmiausia - tai skaičiai ir raidės. Tam mūsų knygyne yra net keturios šios serijos knygelės: „Zuikio Alberto akademija. Skaičiai“, „Zuikio Alberto akademija. Lipdukų skaičiai“, „Zuikio Alberto akademija. Raidės“ ir „Zuikio Alberto akademija. Lipdukų abėcėlė“.

O „Zuikio Alberto akademija. Ruošiamės mokyklai!“ - net trijų knygelių rinkinys vienoje pakuotėje. Čia rasite ne tik užduočių knygutes, bet ir patogią naudojimui kortelėje surašytą abėcėlę.

Zuikis Albertas puikus pagalbininkas ne tik susipažįstant su lietuviška abėcėle. Jis gali padėti ir mokantis anglų kalbos ir angliškos abėcėlės. Tam skirta dar viena šios serijos knygelė - „Zuikio Alberto akademija. Anglų kalbos abėcėlė“. Čia rasite anglų kalbos raides, šalia nurodyta, kaip jos tariamos. O bandyti kalbėti angliškai galima tariant žodžius, kurie pateikiami kartu.

Dar viena zuikio Alberto serijos knygelė skirta mokytis saugiai elgtis gatvėje, o tai būsimiems pirmokams itin svarbu. Zuikis Albertas tikras saugaus eismo žinovas ir nepakeičiamas pagalbininkas. Jis ne tik supažindins su kelio ženklais, bet ir pasakys, ko gatvėje daryti negalima, o tai ypač svarbu norint saugiai vaikščioti gatvėmis.

Šios serijos knygutės - puiki pagalba vaikams, kurie netrukus pradės lankyti mokyklą. Jos lavina įgūdžius, kurie būtini tokio amžiaus vaikams - gebėjimą susikoncentruoti ir išlaikyti dėmesį bei lavinti ranką.