Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

AFTER – knygų serija jaunuoliams nuo 18 metų. Autorė Anna Todd (g. 1989 m.) šią istoriją pradėjo rašyti ir publikuoti interneto svetainėje „Wattpad“. Tai socialinis tinklas, vienijantis visus norinčius kurti ir skelbti savo darbus.

AFTER knygos

Rasta: 6

After. Kai mes pasiklydom II | Anna Todd
-60% su kodu: PATOGU
14,88 €
Kaina su kodu: 5,95 €
Turime sandėlyje
Rasta: 6

Netrukus AFTER buvo pastebėtas leidėjų ir tapo popierinių knygų serija, visame pasaulyje sulaukusia milžiniško populiarumo.

AFTER priskiriama fanų literatūros žanrui (angl. „fanfiction“). Dažniausiai tokius kūrinius įkvepia kiti autoriai, filmai ar garsenybės, o gerbėjai apie mylimus personažus ar žvaigždes kuria savo istorijas. Šį kartą „originalas“ yra muzikos grupė „One Direction“ ar tiksliau vienas jos narys. Kurdama istoriją „Wattpad“ tinkle Anna Todd naudojo tikrus grupės vaikinų vardus, tačiau knygomis virtusioje istorijoje jie šiek tiek pakeisti.

Ciklas AFTER daug kur žymimas ženklu N-18. Pagrindiniai veikėjai – jauni, žavūs ir seksualūs, o tekste gausu atvirų erotinių scenų. Gal todėl knyga kartais lyginama su kita garsia serija „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“.

Pagrindiniai veikėjai Tesa ir Hardinas skiriasi vienas nuo kito kaip diena ir naktis. Ji tyli, rami moksliukė, ką tik atvykusi studijuoti. Jis – tatuiruotas, susivėlęs ir pašėlęs. Šie du jaunuoliai iš karto pajaučia vienas kitam neapykantą ir… Nenumaldomą aistrą. AFTER – pelės ir katės žaidimas, kuris skaitytojams neleis atsikvėpti.

Knygose sproginėja emocijos, personažai vienas kitą atstumia, vėl susitinka, negali vienas be kito ir vienas su kitu. Anna Todd talentingai išlaiko skaitytojų dėmesį. Knygų skyreliai trumpi, dažnai baigiasi įdomiausioje vietoje ir skatina norą skaityti toliau.

Šie kūriniai yra tarsi geriausias serialas, kurio veikėjai tampa šeimos nariais. Rašytoja parengė netikėtų siužeto posūkių ir išryškino jaunų žmonių psichologines problemas. AFTER sužavėjo milijonus skaitytojų visame pasaulyje.

AFTER romanų seriją sudaro penkios knygos. Jų eilės tvarka tokia:  1. „Kai mes susitikom“,

  2. „Kai mes abejojom“,

  3. „Kai mes pasiklydom“ (mūsų šalyje ši knyga padalinta į dvi dalis: I knyga ir II knyga),

  4. „Kai tapome laimingi“,

  5. „Kai aš pamačiau tave“.


Kviečiame užsukti į interneto knygyną ir įsigyti erotinės serijos knygas. Neabejojame, kad ilgam panerisite į veikėjų pasaulį ir kuriam laikui tikrai pamiršite kasdienybę!