0

Pirkėjų atsiliepimai

After. Kai mes abejojom

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 13.09 SoldOut

Knygos "After. Kai mes abejojom" aprašymas

Amerikiečių autorė Anna Todd populiarioje pradedančiųjų rašytojų platformoje „Wattpad“ pradėjo publikuoti erotinio žanro istoriją apie dviejų jaunuolių meilę. Netrukus šis pasakojimas itin išpopuliarėjo ir virto popieriniais romanais. „After. Kai mes abejojom“ antroji ciklo AFTER dalis.

Istoriją įkvėpė muzikos grupė „One Direction“, tad knygų serija AFTER yra priskiriama fanų literatūros žanrui (ang. fanfiction). Siužetas sukasi aplink du pagrindinius veikėjus – Tesą ir Hardiną. Tesa – miela, naivoka mergina. Ji koledžo pirmakursė, namuose palikusi mylimą bei patikimą vaikiną. Tačiau vos apsistojusi bendrabutyje ji sutinka Hardiną – pasipūtusi savimylą, kuriam Tesa iš karto pajunta nevaldomą potraukį.

Antroji knygų serijos dalis tęsia šių dviejų jaunuolių istoriją. Tesa turi ką prarasti: šeimą, draugus, studijas, karjerą. O štai Hardinas prarasti neturi ko. Išskyrus… Ją. Po audringos pažinties jie buvo jau beveik atradę kelią į laimę. Tesa susitaikė su tuo, kad Hardinas gali būti žiaurus, tačiau ji nėra tikra ar gali ištverti dar vieną sulaužytą pažadą. Visgi, atsiminimai apie aistringas naktis vienas kito glėbyje, tuos prisilietimus ir bučinius neleidžia jai ramiai gyventi ir judėti toliau.

Hardinas žino, kad padarė didžiulę klaidą ir jis nenusileis be kovos. Tačiau ar jis gali pasikeisti dėl meilės?

Knygos „After. Kai mes abejojom“ veikėjai – žavūs ir seksualūs. Romane netrūksta atvirų sekso scenų, tad nenuostabu, kad kūrinys lyginamas su populiaria trilogija „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“.

Katės ir pelės žaidimas knygoje „After. Kai mes abejojom“ nesibaigs. Iš viso ciklą sudaro penki romanai.

Anna Todd (g. 1989 m.) – žymi JAV autorė ir scenaristė. Visame pasaulyje žinoma autorė vaikystę praleido neišvykusi iš savo rajono ribų. Mažame miestelyje ji sutiko savo vyrą ir ištekėjo vos sulaukusi pilnametystės. Anna Todd dirbo įvairius paprastus darbus, kol vieną dieną atrado „Wattpad“ – platformą, vienijančią rašyti mėgstančius žmones. Čia ir gimė garsioji AFTER serija.

Dar neskaitėte šio populiaraus knygų ciklo? Trumpas aprašymas žada erotiką, aistras ir intrigas. Knygas verta įsigyti internetu, nes pirkti online dažnai yra pigiau – žemas kainas užtikrina akcijos bei išpardavimai. Skaitytojų apžvalgos ir atsiliepimai taikliai sufleruoja, ką verta skaityti. Atsižvelkite ir į santraukas, aprašymus, puslapių skaičių. Būtinai pavartykite ištraukas ir taip lengvai išsirinksite dėmesio vertą knygą.

Pirmoji AFTER serijos knyga – After. Kai mes susitikom.


  • Pavadinimas originalo kalba: After We Collided
  • Autorius: Anna Todd
  • Serija: AFTER
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 648
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955238683
  • Vertėjas: Renata Endzelytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "After. Kai mes abejojom"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "After. Kai mes abejojom", Anna Todd. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Anna Todd su knyga "After. Kai mes abejojom" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "After. Kai mes abejojom" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Anna Todd. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "After. Kai mes abejojom" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "After. Kai mes abejojom" perkama kartu