Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Alexandra Horowitz knygos

Rasta: 4

KNYGŲ RINKINYS. Geriausias žmogaus draugas - ŠUO. Ką šunys galvoja + Kaip šunys mus myli | Alexandra Horowitz, Gregory Berns
-50% su kodu: PATOGU
10,90 €
Kaina su kodu: 5,45 €
Turime sandėlyje
KNYGŲ RINKINYS. Geriausias žmogaus draugas - ŠUO. Ką šunys galvoja + Kaip šunys mus myli (knygos su defektais) | Alexandra Horowitz, Gregory Berns
-10% su kodu: PATOGU
3,99 €
Kaina su kodu: 3,59 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Alexandra Horowitz vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Alexandra Horowitz išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Alexandra Horowitz bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Alexandra Horowitz – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.