Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Alfredas Zorys – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Alfredas Zorys kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių. Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Alfredas Zorys savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms.

Alfredas Zorys knygos

Rasta: 3

In corpore sano. Sveikatos žemėlapis | Alfredas Zorys
-10% su kodu: PATOGU
21,04 €
Kaina su kodu: 18,94 €
Turime sandėlyje
Menas gyventi ilgai ir sveikai | Alfredas Zorys
-10% su kodu: PATOGU
9,69 €
Kaina su kodu: 8,72 €
Turime sandėlyje
Rasta: 3

Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas