Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Arvydas Augas – ilgametis kriminalistas, buvęs Nusikaltimų tyrimo biuro viršininkas, aktyvus policijos veteranus vienijančių organizacijų narys, rašytojas.

Arvydas Augas prisimena neįtikėtiną istoriją, susijusią su jo darbo teisėsaugoje pradžia. Tada trečią dešimtį pradėjęs vaikinas dirbo miškininku Kamėnų miške ir dėl darbo teko ne kartą keisti gyvenamąją vietą.

Arvydas Augas knygos

Rasta: 4

Tėvas Stanislovas KGB gniaužtuose | Arvydas Augas
-10% su kodu: PATOGU
16,15 €
Kaina su kodu: 14,53 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Šiurpi nusikaltimų kasdienybė | Arvydas Augas
-10% su kodu: PATOGU
13,34 €
Kaina su kodu: 12,00 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Tarnaujame draugaudami | Arvydas Augas
  • Nemokamas pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
34,60 €
Kaina su kodu: 31,14 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 4

Galiausiai likimas jį atvedė į Šiaulių pašonėje įsikūrusius Toločius, be to dažnai tekdavo lankytis ir Šiauliuose. Čia Arvydas sutiko savo būsimą žmoną, kuri tuo metu buvo Šiaulių pedagoginio instituto studentė. Jau pora susituokė, o 1975 m. šeimai gimė dukra Erika.
Arvydas Augas netarnavo armijoje. Aštuoniolikos buvo pakviestas apžiūrai, jam teko dalyvauti kariniuose mokymuose ir laukti, kada bus pašauktas atlikti tarnybą Sovietų armijoje. Būsimasis komisaras ieškojo būdų, kaip būtų galima išvengti nemalonios prievolės. Jis pasirinko darbą Šiaulių miesto teisėsaugoje. Galbūt žavėjo ir tuo metu populiarūs kino filmai, kurie romantizavo kriminalistų darbo kasdienybę. Ir nors pradžioje manė padirbėsiąs tik kelis metus, Šiaulių miesto teisėsaugai Arvydas Augas atidavė daugiau nei tris dešimtmečius.

Šiuo metu tarnybą baigęs Arvydas Augas priklauso Tarptautinei policijos asociacijai ir Lietuvos kriminalinės policijos veteranų asociacijai – jis vis dar aktyvus teisėsaugos pareigūnų bendruomenės narys. Arvydas Augas džiaugiasi galimybe bendrauti su jaunesniais kolegomis, pasidalinti patirtimi, o per šventes apsivilkti uniformą ir dalyvauti oficialiuose renginiuose. Šiuo metu jis vis dar varsto policijos komisariato duris – dirba budėtoju.

Arvydas Augas yra išleidęs ne vieną darbui policijos institucijose skirtą knygą, kuriose pasakojama ne tik apie policijos veiklą, bet ir atskleidžiami svarbių rezonansinių bylų tyrimo užkulisiai bei vaizdžiai aprašoma kriminalistinio darbo "virtuvė". 2019 m. pasirodysianti Arvydo Augo knyga "Šiurpi nusikaltimų kasdienybė" tęs ankstesnėse knygose pradėtus pasakojimus.