Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Audra Avizienis – žurnalistė, tekstų rašytoja, redaktorė, knygų autorė.

Audra Avizienis yra lietuvių kilmės amerikietė. Niujorko universitete ji baigė biologijos studijas, vėliau Kolumbijos universitete studijavo politikos mokslus.
Baigusi studijas Audra Avizienis aktyviai domėjosi psichologija, žmogaus anatomija, biologija, chemija, sveika gyvensena.

Audra Avizienis knygos

Rasta: 1

Mankštos anatomija 501. Pilateso pratimas | Audra Avizienis
-10% su kodu: PATOGU
14,84 €
Kaina su kodu: 13,36 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 1


Daugiau nei dvidešimt metų Audra dirba redaktore bei autore, arba kaip ji pati sako – du dešimtmečius šlifavo rašytinį žodį. 1995-tais metais Audra pradėjo dirbti žurnale „George“, kuriame buvo atsakinga už gramatikos tikrinimą bei straipsnių stilių. Nuo 1998-tų metų Audra Avizienis prisijungė prie žurnalo „Women’s sports and fitness“ kolektyvo. Čia ji net tik dirbo korektore, vėl atsakinga už klaidų taisymą, bet ir parengė vieningo stiliaus vartotojo vadovą būsimiems redaktoriams. Moteris sėkmingai kilo karjeros laiptais ir nuo 2001-tų metų žurnale „Worth“ jau dirbo vykdomaja redaktore, atsakinga už tekstus bei leidinio gamybos organizavimą. Nuo 2003-čių Audra redagavo „Budget living“ žurnalą.
2004-tais metais Audra Avizienis išėjo motinystės atostogų, tačiau tuo metu ir toliau dirbo laisvai samdoma redaktore – tvarkė informacinių biuletenių ir metinių ne pelno siekiančių organizacijų ataskaitas.
Audra Avizienis iki šiol redaguoja įvairių žurnalų bei organizacijų tekstus, tuo pačiu dirba dar ir modeliu. Taip pat ji kaip bendraautorė prisidėjo prie trijų knygų rengybos. Visos jos apie įvairios mankštos ir jogos pratimus.
Audra Avizienis yra sveikos gyvensenos ir sporto propaguotoja. 2018-tais metais moteris išleido knygą su penkiais šimtais jogos patarimų. Po metų pasirodė leidinys apie eterinių aliejų naudą ir derinimą. 2019-tais Audra Avizienis parašė knygą apie pilates mankštą. Ji išleista ir lietuviškai – „Mankštos anatomija: 501 Pilateso pratimas“.  Iliustruotas leidinys skirtas sportuojantiems namuose. Jis padeda suprasti kaip teisingai atlikti pilates pratimus bei kokią naudą jie duoda mūsų kūnui. Iliustruotos instrukcijos suskirstytos į skirtingus sudėtingumo lygius.
2020-tais metais Jungtinėse Amerikos Valstijose pasirodė nauja autorės knyga – „Vaisių ir daržovių biblija“.
Pagal knygą „Mankštos anatomija 501: pilateso pratimas“ Audra Avizienis sukūrė ir vedė dviejų dienų seminarą Seule, Pietų Korėjoje. Seminaras buvo skirtas metinei sveikatos dienai paminėti.
Audra Avizienis kartu su šeima gyvena Niujorke, JAV.