Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Aurelija Gritėnienė knygos

Rasta: 3

Lietuvio kaimynai: draugai ar priešai? Kalbinė vaizdinių analizė | Aurelija Gritėnienė, Loreta Vaičiulytė-Semėnienė, Veslava Čižik-Prokaševa
  • Nemokamas pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
38,11 €
Kaina su kodu: 34,30 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Vakarų ir pietų aukštaičiai: tarmių ir kitų kalbų sąveika | Aurelija Gritėnienė, Jolita Urbanavičienė
-10% su kodu: PATOGU
16,03 €
Kaina su kodu: 14,42 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Mažasis ukrainiečių-lietuvių kalbų žodynas | Малий украiнсько-литовський словник | Aurelija Gritėnienė, Ihoris Koroliovas, Oksana Nika, Svitlana Hrycenko, Zinaina Pacholok
-10% su kodu: PATOGU
22,46 €
Kaina su kodu: 20,22 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 3

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Aurelija Gritėnienė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Aurelija Gritėnienė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Aurelija Gritėnienė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Aurelija Gritėnienė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.