Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Mažasis ukrainiečių-lietuvių kalbų žodynas | Малий украiнсько-литовський словник

Kaina: 22,46 €
Kaina su kodu: 20,22 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-05-31 22.462 InStock
Į krepšelį 20,22 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Mažasis ukrainiečių-lietuvių kalbų žodynas | Малий украiнсько-литовський словник“ aprašymas

„Mažasis ukrainiečių–lietuvių kalbų žodynas“ yra pirmas ir vienintelis Lietuvos ir Ukrainos leksikografijos istorijoje dvikalbis ukrainiečių ir lietuvių kalbų žodynas. Jame pateikta apie 20 000 antraštinių žodžių. Žodyne dominuoja bendrinės ukrainiečių kalbos leksika bei labiausiai paplitę mokslo ir technikos terminai, prie kurių pateikiamos vartojimo srities pažymos. Antraštiniai žodžiai iliustruojami žodžių junginiais, frazeologizmais ar trumpais sakiniais, kuriuose atsispindi enciklopedinė informacija apie Ukrainos istoriją, kultūrą, gamtą, mokslą, ekonomiką ir kt.

„Mažąjį ukrainiečių–lietuvių kalbų žodyną“ rengė Lietuvių kalbos instituto, Kyjivo Taraso Ševčenkos nacionalinio universiteto ir „Ukrainos“ universiteto Lucko visuomenės vystymosi instituto mokslininkai dr. Aurelija Gritėnienė, prof. dr. Svitlana Hrycenko, prof. dr. Ihoris Koroliovas, prof. dr. Oksana Nika, prof. dr. Zinaina Pacholok.

Žodyną recenzavo Ukrainos nacionalinės mokslų akademijos akademikas, Kyjivo Taraso Ševčenkos nacionalinio universiteto profesorius Rostyslavas Radyševskis, Tarptautinio akademiko Stepano Demjančuko ekonomikos ir humanitarinių mokslų universiteto profesorė Natalija Medynska ir Kazimiero Simonavičiaus universiteto profesorė Jolanta Zabarskaitė.

„„Mažojo ukrainiečių–lietuvių kalbų žodyno“ vertė yra keleriopa: mokslinė, nes jame pateikta informacija apie ukrainiečių ir lietuvių kalbų pagrindinę leksinę bazę, pažintinė, nes žodynas – viena iš priemonių, populiarinanti negiminingas ukrainiečių ir lietuvių kalbas, skatinanti domėtis šių šalių kultūra, istorija ir ryšiais, ir mokomoji, nes žodynas padės Lietuvoje ir Ukrainoje gyvenantiems ukrainiečiams mokytis lietuvių kalbos“, – teigia viena žodyno sudarytojų dr. Aurelija Gritėnienė.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Mažasis ukrainiečių-lietuvių kalbų žodynas | Малий украiнсько-литовський словник“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitų užsienio kalbų žodynai

Aurelija Gritėnienė, Ihoris Koroliovas, Oksana Nika, Svitlana Hrycenko, Zinaina Pacholok pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Mažasis ukrainiečių-lietuvių kalbų žodynas | Малий украiнсько-литовський словник“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Mažasis ukrainiečių-lietuvių kalbų žodynas | Малий украiнсько-литовський словник“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Mažasis ukrainiečių-lietuvių kalbų žodynas | Малий украiнсько-литовський словник“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Mažasis ukrainiečių-lietuvių kalbų žodynas | Малий украiнсько-литовський словник“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aurelija Gritėnienė, Ihoris Koroliovas, Oksana Nika, Svitlana Hrycenko, Zinaina Pacholok tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Mažasis ukrainiečių-lietuvių kalbų žodynas | Малий украiнсько-литовський словник“ perkama kartu