⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Austin Kleon (g. 1983 m. birželio 16 d., Circleville, Ohajas, JAV) - rašytojas ir menininkas, užtušuojamosios poezijos (angl. redacted poetry) knygos "Newspaper Blackout" autorius.
Jo darbai buvo pristatyti JAV Nacionalinio visuomeninio radijo Ryto laidoje, PBS televizijos Naujienų valandoje, "Wall Street" žurnale ir meno svetainėje 20×200.com.

Austin Kleon knygos

Rasta: 7

Visada stenkis! | Austin Kleon
3,89 €
Turime sandėlyje
Vok kaip menininkas | Austin Kleon
2,69 €
Turime sandėlyje
Parodyk, ką sukūrei! | Austin Kleon
3,89 €
Turime sandėlyje
Rasta: 7

Jis gyvena Ostine, Teksase ir internete adresu austinkleon.com.
"The Atlantic" vadina jį "vienu įdomiausių žmonių internete". Austin Kleon skaito paskaitas apie kūrybiškumą Pixar, Google, SXSW, TEDx. renginiuose.


Austin Kleon baigė Majamio universitetą. Prieš išgarsėdamas dirbo bibliotekininku bei tinklalapių reklamos ir dizaino srityse.

Austin Kleon mėgstamiausios knygos: Tove Jansson pasakojimai apie trolius Mumius, komiksų "The Sandman" serija, knyga apie pankroką "Please Kill Me", Thomas Harris "Avinėlių tylėjimas", Céline Dion biogrfaija, Herman Melville romanas "Mobis Dikas", Marshall McLuhan knyga "The Medium is the Massage", Patti Smith "Tiesiog vaikai" ir ir viena iš serijos apie Harį Poterį knygų - "Haris Poteris ir mirties relikvijos".