Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Visada stenkis! (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 1.99 SoldOut

Knygos „Visada stenkis! (knyga su defektais)“ aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Kūrybininkų guru tapęs rašytojas Austin Kleon jau pažįstamas skaitytojams iš tokių knygų kaip „Vok kaip menininkas“ ir „Parodyk, ką sukūrei“. Dabar jis siūlo tikrą kūrybingumo enciklopediją - „Visada stenkis!: 10 būdų išlikti kūrybingu gerais ir blogais laikais“.

Ankstesnėse savo knygose Austin Kleon pasakojo skaitytojams, kaip išlaisvinti savo kūrybiškumą ir tapti žinomais, o knygoje „Visada stenkis!: 10 būdų išlikti kūrybingu gerais ir blogais laikais“ autorius pristato dešimt paprasčiausių taisyklių, kaip išsaugoti kūrybiškumą bet kokiomis sąlygomis - kaip likti susikoncentravus į svarbiausius dalykus ir visam gyvenimui likti savimi. Tai knyga, kuri įkvėps kiekvieną kūrybingą asmenybę.

Dirbk, žaisk, kurk – svarbiausia nenustoti to daryti nuolat. Kūrybininko gyvenimas nėra rami kelionė finišo link, tai nuolatinis kartojimas. Todėl reikia susikurti tam tikrus kasdienius ritualus, rutiną, kuri padėtų pasiekti dienos tikslus. Nes pirmiausia ir reikia rūpintis dabartimi – šiandiena.

Knygoje „Visada stenkis!: 10 būdų išlikti kūrybingu gerais ir blogais laikais“ A. Kleon pabrėžia, kad kūrybininkui labai svarbu kartais atitrūkti nuo pasaulio ir kuo geriau pažinti save. Jis pataria kartais įsijungti savotišką lėktuvo režimą sau pačiam – atsiriboti nuo aplinkos ir pabūti su savimi. Taip pat labai svarbu kuo daugiau laiko leisti lauke, gryname ore ir pasinaudoti režisieriaus Ingmaro Bergmano įžvalga, kurią jis išsakė savo dukteriai – „Demonai nekenčia gryno oro“.

Atkreipkite dėmesį į tai, kas jus domina ir traukia. Mažiau jaudinkitės dėl to, kad reikia pabaigti kokį nors darbą, dažniau pagalvokite apie tai, kokia yra to, ką darote reikšmė. Kur kas svarbiau ne įsiamžinti, o tiesiog palikti viską geriau nei radote. Tai tik nedaugelis naudingų patarimų, kuriuos rasite knygoje „Visada stenkis“.

Knyga „Visada stenkis“ siūlo laikui nepavaldžius, praktiškus ir paprastus patarimus, kurie tiks visiems, siekiantiems gyventi prasmingai ir dirbti produktyviai.

„Kiekvienas kokiu nors būdu susijęs su kūryba žmogus turėtų laikyti šią knygą savo lentynoje.“
BookPage

„Austin Kleon yra vienas įdomiausių žmonių internete.“
The Atlantic

Austin Kleon – amerikiečių rašytojas, bestselerių trilogijos „Vok kaip menininkas“, „Parodyk, ką sukūrei“ ir „Visada stenkis“ apie kūrybiškumą skaitmenizacijos amžiuje autorius. Jo knygos išverstos į daugiau nei tuziną kalbų. Jis bendradarbiauja su tokiomis organizacijomis kaip Pixar, Google, TEDx, The Economist. Anksčiau dirbo bibliotekininku, interneto dizaineriu, reklamos rašytoju. Užaugo Ohajuje, šiuo metu su žmona ir sūnumis gyvena Ostine, Teksase.

Iš anglų kalbos vertė Dora Žibaitė


  • Autorius: Austin Kleon
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 15x16, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098254044-BR

Parašykite atsiliepimą apie „Visada stenkis! (knyga su defektais)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Austin Kleon pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Visada stenkis! (knyga su defektais)“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Visada stenkis! (knyga su defektais)“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Visada stenkis! (knyga su defektais)“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Visada stenkis! (knyga su defektais)“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Austin Kleon tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Visada stenkis! (knyga su defektais)“ perkama kartu