Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Brigita Tranavičiūtė – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Brigita Tranavičiūtė kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių. Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Brigita Tranavičiūtė savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms.

Brigita Tranavičiūtė knygos

Rasta: 1

Lietuvos miestų ir miestelių atstatymas 1918–1925 m. | Arvydas Pakštalis, Brigita Tranavičiūtė, Paulius Tautvydas Laurinaitis, Vaidas Petrulis
  • Nemokamas pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
59,99 €
Kaina su kodu: 53,99 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 1

Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas