-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Lietuvos miestų ir miestelių atstatymas 1918–1925 m.

Kaina: 59,99 €
Kaina su kodu: 53,99 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2024-07-31 59.99 InStock
Į krepšelį 53,99 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Lietuvos miestų ir miestelių atstatymas 1918–1925 m.“ aprašymas

Dar nesibaigus Pirmajam pasauliniam karui, buvo susirūpinta Lietuvos atstatymo klausimu. Valstybės kūrimo laikotarpiui po 1918 m. skirta nemažai tyrimų, tačiau Lietuvos miestų ir miestelių tyrimo atstatymo problemomis domėtasi tik fragmentiškai. Monografijos „Lietuvos miestų ir miestelių atstatymas 1918–1925 m.“ autoriai B. Tranavičiūtė, V. Petrulis, A. Pakštalis ir P. T. Laurinaitis ėmėsi ambicingo tikslo – atskleisti, kaip pokario Lietuvoje buvo bandoma suformuoti pagrindinius miestų ir miestelių atstatymo principus ir atlikti atstatymo darbus 1918–1925 m. Autoriai taikliai pastebi (6 p.), kad „atstatymas vyko kartu su valstybingumo kūrimu, todėl šiame kontekste turėjo ne tik tiesioginę reikšmę – atstatyti sugriautą turtą, bet ir simbolinę – kokiomis idėjomis remiantis bus statomi Lietuvos miestai, kokiuose namuose gyvens žmonės, kokius palengvinimus jiems suteiks laukiama modernizacija ir galiausiai kokioje valstybėje bus gyvenama“. Vadinasi, miestų ir miestelių atstatymo klausimas buvo siejamas ne tik su tiesioginiu pastatų atstatymu, bet turėjo ir platesnę reikšmę. Tai buvo idėjinio urbanistinio lauko formavimasis, miestų ir miestelių teritorinė plėtra ir planavimas.Parašykite atsiliepimą apie „Lietuvos miestų ir miestelių atstatymas 1918–1925 m.“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kauno istorija

Arvydas Pakštalis, Brigita Tranavičiūtė, Paulius Tautvydas Laurinaitis, Vaidas Petrulis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Lietuvos miestų ir miestelių atstatymas 1918–1925 m.“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Lietuvos miestų ir miestelių atstatymas 1918–1925 m.“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Lietuvos miestų ir miestelių atstatymas 1918–1925 m.“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Lietuvos miestų ir miestelių atstatymas 1918–1925 m.“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Arvydas Pakštalis, Brigita Tranavičiūtė, Paulius Tautvydas Laurinaitis, Vaidas Petrulis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Lietuvos miestų ir miestelių atstatymas 1918–1925 m.“ perkama kartu