Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

0
0

Carmine Gallo (g. 1965 m. liepos 26 d., JAV) – amerikiečių autorius, komunikacijos konsultantas, pranešėjas, buvęs žurnalistas ir žinių vedėjas.

Carmine Gallo laikomas viena įtakingiausių asmenybių verslo komunikacijos ir vadovavimo įgūdžių srityje. Autoriaus biografija prasideda Kalifornijoje. Jis gimė italų, 1956-tais metais persikėlusių į JAV, šeimoje.

Carmine Gallo knygos

Rasta: 2

Penkios žvaigždutės. Komunikacijos paslaptys: įtikinimo meistrystė | Carmine Gallo
-15% su kodu: PATOGU
7,29 €
Kaina su kodu: 6,20 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 2

Carmine Gallo studijavo Kalifornijos universitete ir įgijo politikos mokslų specialybę. Vėliau mokėsi žurnalistikos.

1996-tais metais autorius pradėjo dirbti CNN korespondentu bei vedė įvairias laidas. 2001-tais metais Carmine Gallo ėmėsi kurti savo mokymų programą, tačiau ir toliau dirbo žurnalistu, vėliau komunikacijos kompanijoje užėmė ryšių su žiniasklaida viceprezidento pareigas. Palikęs šį darbą C. Gallo sutelkė dėmesį į savo asmeninę praktiką. Tuo metu jis pradėjo rašyti pirmąją knygą bei konsultuoti įmones verslo komunikacijos klausimais.

2010-tais metais C. Gallo tapo nuolatiniu „Forbes“ bendradarbiu. Jo skiltyje daugiausiai dėmesio skiriama straipsniams ir vaizdo įrašams apie sėkmę, lyderystę ir komunikaciją.

Autoriaus bibliografiją sudaro beveik dešimtis saviugdos knygų, skirtų verslininkams, lyderiams, vadovams ir visiems, kurie supranta, kad bendravimo įgūdžiai šiais technologijų laikais yra neįkainojami. Autoriaus kūriniai tapo bestseleriais, o knygą „Storytelling. Pasakojimo meistrystė“, 2019-tais metais išleistą ir Lietuvoje (leidykla „Tyto Alba“), rekomenduoja leidiniai „Washington Post“, „Wall Street Journal“ ir kt. Autoritetingos C. Gallo idėjos yra nuolat cituojamos kitų konsultantų bei autorių.

Paprastumas ir įtaigumas – Carmine Gallo kūrybos bruožai. Rašytoją samdo kompanijos gigantės ir ekonominio pasaulio lyderiai. Jis skaito paskaitas vadovams, paprastiems darbuotojams ir studentams. Autoriaus įžvalgos įtikino verslo įmones susirūpinti komunikacijos strategija ir mokytis istorijų pasakojimo.

Knygoje „Storytelling. Pasakojimo meistrystė“ išdėstytas idėjas papildo knyga „Penkios žvaigždutės. Komunikacijos paslaptys: įtikinimo meistrystė“, Lietuvoje pasirodžiusi 2020-tais metais. Ankstesnėje knygoje išmokęs pasakoti, šį kartą Carmine Gallo ugdo skaitytojų įtikinėjimo įgūdžius. Jis aiškina, kad idėjos pačios savęs neparduoda, todėl gebėjimas įtikinti tampa raktu į išskirtinumą.

Carmine Gallo kuriama saviugdos literatūra rekomenduojama kiekvienam, nes geri komunikacijos įgūdžiai praverčia ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime. Siūlome nieko nelaukti ir įkvepiančias C. Gallo knygas pirkti internetu.