NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Trikalbis anglų-vokiečių-lietuvių kalbų turizmo terminų žodynas (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 1.99 SoldOut

Knygos "Trikalbis anglų-vokiečių-lietuvių kalbų turizmo terminų žodynas (CD)" aprašymas

“Trikalbis anglų-vokiečių-lietuvių kalbų žodynas“ skirtas turizmo studentams, darbuotojams, dėstytojams ir visiems, siekiantiems išmokti profesines anglų ir vokiečių kalbas, turtinti dalykinės užsienio kalbos žodyną, besidomintiems turizmu, kelionėmis. Šiuo žodynu galės naudotis asmenys, dirbantys turizmo ir paslaugų įstaigose.


“Trikalbiame anglų-vokiečių-lietuvių kalbų žodyne“ yra 2333 dažniausiai vartojami anglų-vokiečių turizmo, kelionių, transporto, laisvalaikio, pramogų paslaugų, viešbučių, apgyvendinimo, maitinimo srities kalbų žodžiai ir žodžių junginiai.


Žodyno struktūra tokia: pirmiausia pateikiami anglų kalbos žodžiai, šalia jų – vokiečių kalbos atitikmenys, galiausiai jų vertimas į lietuvių kalbą.


Manome, jog “Trikalbis anglų-vokiečių-lietuvių kalbų žodynas“ padės aukštųjų mokyklų studentams turtinti anglų ir vokiečių kalbų komunikacines kompetencijas ir palengvins jaunųjų turizmo ir paslaugų industrijos specialistų adaptaciją naujoje darbo vietoje.

 Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Trikalbis anglų-vokiečių-lietuvių kalbų turizmo terminų žodynas (CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Trikalbis anglų-vokiečių-lietuvių kalbų turizmo terminų žodynas (CD)", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Trikalbis anglų-vokiečių-lietuvių kalbų turizmo terminų žodynas (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Trikalbis anglų-vokiečių-lietuvių kalbų turizmo terminų žodynas (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Trikalbis anglų-vokiečių-lietuvių kalbų turizmo terminų žodynas (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Trikalbis anglų-vokiečių-lietuvių kalbų turizmo terminų žodynas (CD)" perkama kartu