NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Darius Juodis knygos

Rasta: 7

Prasiveržti pro geležinę uždangą (Lietuvos gyventojų pabėgimai iš SSRS) | Darius Juodis
  • Nauja knyga
-10% su kodu: PATOGU
12,99 €
Kaina su kodu: 11,69 €
Turime sandėlyje
Breaking Through the Iron Curtain. Residents of Lithuania Who Escaped from the USSR | Darius Juodis
-10% su kodu: PATOGU
15,49 €
Kaina su kodu: 13,94 €
Turime sandėlyje
Šiapus ir anapus kordono: sovietų saugumo veikla prieš lietuvių išeiviją 1945-1991 m. | Darius Juodis
-10% su kodu: PATOGU
14,53 €
Kaina su kodu: 13,08 €
Turime sandėlyje
Rasta: 7

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Darius Juodis vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Darius Juodis išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Darius Juodis bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Darius Juodis – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.