Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

David Burkus (g. 1983 liepos 4 d.) – verslo vadybos ekspertas, tinklalaidžių kūrėjas, pranešėjas, verslo mokyklos profesorius, bestselerių autorius.

Lietuvių kilmės amerikietis David Burkus yra vienas žymiausių žmonių verslo vadybos pasaulyje.

David Burkus knygos

Rasta: 1

Naujasis vadovavimas. Kaip lyderiaujančios organizacijos griauna nusistovėjusią tvarką | David Burkus
-35% su kodu: PATOGU
14,54 €
Kaina su kodu: 9,45 €
Turime sandėlyje
Rasta: 1


David yra nuolatinis „Harvard Business Review“ bendradarbis, o jo darbai buvo paskelbti leidiniuose „Fast Company“, „Financial Times“, „Bloomberg BusinessWeek“ ir „CBS This Morning“.
David Burkus baigė Oral Roberts universitetą, kuriame dabar ir pats yra profesorius. Taip pat jis įgijo magistro laipsnį Oklahomos Universitete bei siekia strateginės lyderystės daktaro laipsnio Regent universitete.
Savo karjerą David Burkus pradėjo pardavimų ir rinkodaros srityse, pirmiausiai dirbdamas su finansiniais produktais, o po to – farmacijos pramonėje. Visose pardavimo organizacijoje visada egzistuoja hierarchija, itin pabrėžiamas vadovavimas. Tačiau, pasak David, dauguma vadovų iš tikrųjų nežino, ko galima pasimokyti iš lyderystės teorijų.
Po kelerių metų, susipažinęs su verslo hierarchija, David įstojo į neakivaizdinę mokyklą, siekdamas gilinti valdymo žinias. Studijuodamas jis pastebėjo, kad tai, ką išmoko realiame versle ir tai, kas mokoma klasėse skiriasi. Taip jis pajuto poreikį išvesti lyderystės teoriją iš vadovėlių į realų gyvenimą.
Taigi, David Burkus pradėjo kurti tinklalaides (podcast) apie lyderystę. Vėliau sukūrė ir tinklaraštį, tapusį kas ketvirtį leidžiamu žurnalu. Novatoriški jo požiūriai į valdymo sritį pelnė kvietimą kalbėti su įvairių organizacijų lyderiais. Jis skaitė pranešimus ir vedė seminarus sėkmingiausioms kompanijoms, tokioms kaip „Microsoft“, „Google“ ir „Stryker“ bei vyriausybės ir kariuomenės lyderiams JAV jūrų akademijoje.
David Burkus TED pokalbis buvo peržiūrėtas beveik du milijonus kartų. Pagrindinės temos, kuriomis jis kalba ir  – lyderystė, organizacijos elgsena, verslo valdymo inovacijos ir strategija, skaidri atlyginimų sistema.
David Burkus parašė tris bestseleriais tapusias knygas. Į lietuvių kalbą išversta yra „Naujasis vadovavimas. Kaip lyderiaujančios organizacijos griauna nusistovėjusią tvarką“. Šiame leidinyje autorius kalba apie esmines verslo valdymo koncepcijas bei mokslo tyrimais pagrįstas šios srities naujoves. Knygoje aptariamos idėjos laikomos revoliucinėmis.
David kartu su savo šeima gyvena Talso mieste, Oklahomoje, tačiau autorius nuolat keliauja skaitydamas paskaitas, bei rengdamas seminarus.