NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Eugenijus Chlivickas knygos

Rasta: 4

Intelektinis potencialas: globalizacija ir žiniomis grindžiamos visuomenės kūrimas | Borisas Melnikas, Eugenijus Chlivickas, Rūta Banelienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
37,04 €
Kaina su kodu: 33,34 €
Turime sandėlyje
Intelektinis verslas | Artūras Jakubavičius, Borisas Melnikas, Eugenijus Chlivickas, Rolandas Strazdas
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
25,00 €
Kaina su kodu: 22,50 €
Turime sandėlyje
Europos Sąjunga: plėtros procesai | Borisas Melnikas, Eugenijus Chlivickas
-10% su kodu: PATOGU
17,63 €
Kaina su kodu: 15,87 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Eugenijus Chlivickas vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Eugenijus Chlivickas išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Eugenijus Chlivickas bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Eugenijus Chlivickas – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.