Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

0
0

Gintarė Davainienė – svajojimo mokytoja tituluojama paskaitų ir seminarų lektorė bei organizatorė, NLP specialistė, rašytoja.

Vilniaus universitete ekonomiką studijavusi moteris beveik du dešimtmečius dirbo komercijos direktore juvelyrikos versle. Vėliau pasuko į aptarnavimo verslą - vadovavo kinų restoranui. Šiandien dirba lektore ir moko žmones...

Gintarė Davainienė knygos

Rasta: 2

Rasta: 2

svajoti.

Sulaukusi 37-erių, Gintarė Davainienė pajuto, kad gyvenimas slysta iš rankų. Ją kamavo gausybė ligų, byrėjo santuoka, o darbe pasiekti rezultatai nedžiugino. Sunkiai dirbanti moteris jautė, kad jokia veikla neteikia džiaugsmo. Organizmo reakcija į susiklosčiusią padėtį – daugybė vaistų, nuolatinis stresas ir balansavimas ties mirties ir gyvybės riba.

Vieną dieną ji suprato, kad ligų ir nesėkmių priežastis – neigiamos mintys, žodžiai, veiksmai ir įstikinimai. Žingsnis po žingsnio keisdama juos pozityviais, Gintarė Davainienė pajuto, kad keičiasi pati ir keičia savo gyvenimą. Šiandien ji gyvena geriau nei bet kada anksčiau. Ji šį procesą įvardija kaip „minčių higieną“.

2010 m. Gintarė Davainienė pradėjo lektorės karjerą, kuri tęsiasi iki šiol. Jos seminarai skirti tiems, kurie tiki minčių bei pasąmonės galia ir nori išmokti sąmoningai svajoti. Ji vadovauja Vilniaus saviugdos klubui „Žaliasis bambukas“, kur patyrę lektoriai skaito paskaitas įvairiausiomis temomis – nuo psichologijos iki teisingos mitybos. Gintarė Davainienė – sertifikuota NLP specialistė, „Theta Healing“ mediatorė, domisi biolokacija ir jos taikymu. Teikia individualias konsultacijas asmeninės motyvacijos, svajonių realizavimo ir kt. klausimais.

Gintarė Davainienė teigia neatstovaujanti jokių mokyklų ir nesiremianti išankstinėmis instrukcijomis ar teorijomis. Jos seminarų ir paskaitų metu taikomi metodai atrasti ir išbandyti jos pačios. Asmeniškai išbandžiusi įvairias praktikas ji puikiai suvokia, kas veikia, o kas atitolina nuo tikslo, ir šiomis žiniomis dalinasi savo vedamuose užsiėmimuose.

Lektorė įsitikinusi, kad nėra neįgyvendinamų svajonių – tėra racionalus protas, kuris slopina vaikišką polėkį ir stabdo mus. Gintarės Davainienės teigimu, pagrindinis Visatos dėsnis – dalinimasis, tad kuo daugiau atiduodame, tuo daugiau ir gausime.