Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Gintarė Judžentytė knygos

Rasta: 3

Pietų žemaičiai raseiniškiai | Gintarė Judžentytė
-10% su kodu: PATOGU
10,66 €
Kaina su kodu: 9,59 €
Turime sandėlyje
Baltų kalbų tekstų ir žodžių reikšmės | Gintarė Judžentytė, Vilma Zubaitienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
25,42 €
Kaina su kodu: 22,87 €
Turime sandėlyje
Bendrinės latvių kalbos vietos prieveiksmių semantinė struktūra | Gintarė Judžentytė
-10% su kodu: PATOGU
5,63 €
Kaina su kodu: 5,07 €
Turime sandėlyje
Rasta: 3

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Gintarė Judžentytė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Gintarė Judžentytė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Gintarė Judžentytė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Gintarė Judžentytė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.