NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Glennon Doyle (g. 1976 m. kovo 20 d.) – amerikiečių autorė ir aktyvistė, internetinės bendruomenės „Momastery“ įkūrėja, filantropė. Paaulystėje turėjusi psichologinių problemų ir dėl bulimijos bei kitų bėdų gulėjusi psichiatrinėje ligoninėje, Glennon Doyle Džeimso Madisono universitete 1998-ais metais įgijo menų bakalauro laipsnį.

Glennon Doyle knygos

Rasta: 2

Nesutramdyta | Glennon Doyle
-40% su kodu: PATOGU
15,06 €
Kaina su kodu: 9,03 €
Turime sandėlyje
Išlik kovotoja. Kaip priimti savo painų, bet gražų gyvenimą | Glennon Doyle
-10% su kodu: PATOGU
5,99 €
Kaina su kodu: 5,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 2

 

Šiandien Glennon Doyle yra ne pelno siekiančios organizacijos „Together Rising“ prezidentė ir įkūrėja. Kalbėdama apie savo rašytojos pasiekimus, ji rašė žurnalams „Reader's Digest“, „Family Circle“ ir “Woman's Day“. Autorė yra pasirodžiusi daugelyje televizijos laidų.

Asmeniniame gyvenime Glennon yra drąsi ir nepriklausoma asmenybė. Pasak jos, gyvenimas yra žiaurus ir gražus tuo pačiu metu. Ji tiki, kad norint gyventi visavertiškai, reikia priimti ir viena, ir kita.

Glennon Doyle savo rašytojos karjerą pradėjo internete. Ji sukūrė tinklaraštį „Momastery“. Per kelerius metus jos rašymo stilius susilaukė didžiulio populiarumo. Pagrindiniai autorės kūrybos bruožai – linksmas rašymo tonas. 2011-ais metais išleisti rašytojos memuarai „Išlik kovotoja“ buvo itin sėkmingi ir tai dar labiau išaugino jos auditoriją socialiniuose tinkluose. „Goodreads“ bendruomenė šią knygą išrinko geriausia memuarų ir autobiografijų kategorijoje.

Savo biografijoje autorė šmaikščiai, o kartu ir melancholiškai rašo apie įvairias moterų patirtis ir primena, kad ir kas nutiktų – jos ne vienos ir nereikia vaidinti, kad motinystė, santykiai ar draugystės yra paprasti dalykai! Autorė aptaria savo sudėtingą gyvenimo kelią, dalijasi jaudinančiomis, įkvepiančiomis ir padrąsinančiomis esė.

Naujausia rašytojos knyga „Nesutramdyta“ skaitytojams atskleidžia, kaip laimė ir ramybė mus užplūsta, vos tik nustojame elgtis pagal kitų mums primestas taisykles ir lūkesčius. Autorė kviečia moteris tiesiog pradėti gyventi ir mėgautis vidine ramybe.

Rašytojos knygos tapo „The New York Times“ bestseleriais.

Dėl augančio populiarumo Glennon Doyle buvo pakviesta į TEDx paskaitą. Savo kalboje, pavadintoje „Psichiatrijos ligoninės pamokos“, ji aptarė emocines problemas, su kuriomis susidūrė būdama paauglė, ir tai, ko išmoko per laiką, praleistą psichiatrijos ligoninėje, kai gydėsi nuo įvairių problemų.

2014-ais metais žurnalas „Parents Magazine“ autorės tinklaraštį „Momastery“ įvardino geriausia socialine žiniasklaida.

Autorės kūryba įkvėpė tūkstančius moterų. Sudomino? Kviečiame knygas įsigyti internetu.