Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Harville Hendrix (g. 1935 m. rugsėjo 6 d., Bulloch County, Georgia, Džordžija, JAV) – amerikiečių rašytojas, lektorius, santykių ekspertas. Jo knygos verčiamos į daugiau nei 50 kalbų, o jo sukurta Imago terapija praktikuojama maždaug 30 šalių. Drauge su žmona Helen LaKelly Hunt veda mokymus poroms, rašo knygas. 


H.

Harville Hendrix knygos

Rasta: 1

Santykių labirintai: kaip mes ieškome antrosios pusės ir kodėl likti kartu taip sunku | Harville Hendrix
-10% su kodu: PATOGU
22,49 €
Kaina su kodu: 20,24 €
Turime sandėlyje
Rasta: 1

Hendrix gimė Statesboro mieste, Džordžijoje. Buvo baptistų dvasininkas, 1957 metais baigė Džordžijos Mercer universitetą, o 1961 metais, baigęs Union Theological Seminary, įgijo teologijos laipsnį. Vėliau studijavo Čikagos universiteto teologijos mokykloje, kur įgijo psichologijos ir religijos magistro laipsnį, apsigynė disertaciją.


Pastaruosius keturis dešimtmečius praktikuoja ir moko kartu su žmona sukurtos santykių terapijos. Jo darbai žinomi ir pripažįstami tarptautiniu mastu. Už knygą „Santykių labirintai: kaip mes ieškome antrosios pusės ir kodėl likti kartu taip sunku“ (Getting the Love You Want) jis gavo ne vieną apdovanojimą, o pati knyga tapo neįtikėtinai populiari - ji aptarta radijo ir TV laidose, tarp jų ir Oprah šou. 1989 m. H. Hendrix už pasirodymą Opros laidoje gavo Emmy apdovanojimą. Opros TV laidoje jis dalyvavo 17 kartų. BBC sukūrė dokumentinį filmą apie Imago terapijos užsiėmimus.


H. Hendrix yra daugiau nei 10 knygų autorius ar bendraautoris. Daugelį jų parašė kartu su žmona. Tarp jų – Keeping the Love You Find, Receiving Love: Transform Your Relationship by Letting Yourself Be Loved ir Getting the Love that Heals: A Guide for Parents. Jo knygų visame pasaulyje parduota per 4 milijonus egzempliorių.


Įkūrę pelno nesiekiančią organizaciją Imago Relationships International, jie parengė daugiau nei 2000 kitų terapeutų ir mokytojų, kurie dirba daugiau nei 51 pasaulio šalyje. 


Vis dėlto santuoka yra iššūkis net ir santykių ekspertams. Po dešimties drauge išgyventų metų Harville ir jo žmona Helen atsidūrė ant skyrybų ribos. Specialistai, kurie mokė kitus, kaip gelbėti savo santuokas arba kaip padėti žmonėms, buvo praradę viltį, kad jiems patiems pavyks išsaugoti savąją. Ironiška tai, kad labiausiai jiems padėjo jų pačių mokymas. Pradėję taikyti tai, ko moko kitus, jie pamažu mokėsi bendrauti ir atsikratyti negatyvaus nusiteikimo. Pritaikę tai, ką patys siūlė tūkstančiams porų, dabar jie džiaugiasi jau 30 metų trunkančia santuoka.