Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

0
0

„Išrinktoji“- tai bestselerių autorės Noros Roberts romanų serija. Ši serija priskiriama romantinės fantastikos ir distopinės literatūros žanrui, kuriame susipina romantikos, magijos ir postapokaliptinės aplinkos elementai.

Išrinktosios saga knygos

Rasta: 6

Iš kraujo ir kaulų (knyga su defektais) | Nora Roberts
-10% su kodu: PATOGU
4,49 €
Kaina su kodu: 4,04 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Magijos iškilimas (knyga su defektais) | Nora Roberts
-20% su kodu: PATOGU
4,19 €
Kaina su kodu: 3,35 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Magijos iškilimas | Nora Roberts
-20% su kodu: PATOGU
8,76 €
Kaina su kodu: 7,01 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 6

Seriją sudaro trys knygos, kuriose įtraukiantis pasakojimas nagrinėja veikėjų kelionę katastrofišką transformaciją išgyvenančiame pasaulyje.


„Pirmieji metai“ – pirmoji serijos knyga, kuri supažindina skaitytojus su drąstiškai besikeičiančiu pasauliu, jį užpuolus paslaptingam ir mirtinam virusui, vadinamam „Pražūtimi“. Virusas išnaikina didelę dalį gyventojų, ir kai kuriems pažadina užslėptas magiškas galias. Visuomenei žlungant, išgyvenusieji turi susitaikyti su naujai įgytais gebėjimais ir susivokti pavojų ir netikrumo kupiname pasaulyje. Istorija pasakoja apie kelių veikėjų gyvenimus, kurių kiekvienas susiduria su asmeniniais iššūkiais ir priprasti prie savo naujųjų magiškų galių.


„Iš kraujo ir kaulų“ – antroji knyga tęsia sagą, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas jaunai merginai Felonai Svift. Išpranašaujama, jog ji atliks lemiamą vaidmenį kovoje su tamsiosiomis jėgomis, siekiančiomis užvaldyti postapokaliptinį pasaulį. Vadovaujama mentoriaus, Felona mokosi panaudoti savo galias ir tapti bebaime kovotoja. Įsisavindama vaidmenį, ji turi susidurti susavo likimu ir grėsme, kuri siekia sunaikinti tai, kas liko iš žmonijos.


„Magijos iškilimas“ - paskutinė trilogijos knyga užbaigia epinę istoriją. Kova tarp šviesos ir tamsos stiprėja. Felona ir jos sąjungininkai turi susivienyti, kad pasipriešintų piktavališkoms jėgoms, kurios medžioja, kalina ir kankina gyventojus. Šioje istorijoje nagrinėjamos pasiaukojimo, meilės ir neblėstančios žmogaus dvasios stiprybės temos. Personažai turi dirbti kartu, kad apsaugotų savo pasaulį ir užtikrintų, jog viltis ir meilė nugalės nelaimės akivaizdoje.


„Išrinktosios“ knygų serijoje autorė kuria pasakojimą, kuriame gilinasi į sudėtingą žmogaus prigimtį, draugystės ir šeimos ryšius bei ryžtą, kurio reikia norint įveikti, atrodytų, neįveikiamus iššūkius. Knygose meistriškai supinamos atskirų veikėjų charakterių linijos, kurios kartu parodo emocinį veikėjų augimą ir tobulėjimą. Gvildenamos likimo, pasirinkimo ir transformuojančios meilės galios temos, o visa tai vyksta pasaulio, kurį visiems laikams pakeitė katastrofa, fone.


„Išrinktosios saga“ - tai nukrypimas nuo labiau tradicinių Noros Roberts šiuolaikinių romantinių romanų, parodantis jos, kaip autorės, įvairiapusiškumą bei gebėjimą kurti įtraukiančias įvairių žanrų istorijas. Šis romanas patiks skaitytojams, mėgstantiems fantastikos, romantikos ir postapokaliptinių temų mišinį bei siūlo unikalią ir įtraukiančią skaitymo patirtį.


Kviečiame išsirinkti Jums labiausiai patikusį romaną mūsų interneto knygyne.