Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nora Roberts (tikr. vardas Eleanora Marie Robertson, g. 1950 m. spalio 10 d., Silver Springsas, Merilandas, JAV) – amerikiečių rašytoja romanistė.Viena populiariausių ir produktyviausių Amerikos rašytojų, parašiusi daugiau nei 200 romanų, pelniusi daugybę apdovanojimų ir mylima skaitytojų visame pasaulyje. Jos knygų išleista per 500 milijonų egzempliorių.

Nora Roberts knygos

Rasta: 114
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Palikimas (knyga su defektais) | Nora Roberts
-10% su kodu: PATOGU
6,39 €
Kaina su kodu: 5,75 €
Turime sandėlyje
Pabudimas (knyga su defektais) | Nora Roberts
-10% su kodu: PATOGU
5,99 €
Kaina su kodu: 5,39 €
Turime sandėlyje
Tapatybė | Nora Roberts
-20% su kodu: PATOGU
16,99 €
Kaina su kodu: 13,59 €
Turime sandėlyje
Pabudimas („Drakono širdies palikimas“, 1-oji knyga) | Nora Roberts
-20% su kodu: PATOGU
13,29 €
Kaina su kodu: 10,63 €
Turime sandėlyje
Iš kraujo ir kaulų (knyga su defektais) | Nora Roberts
-10% su kodu: PATOGU
4,49 €
Kaina su kodu: 4,04 €
Turime sandėlyje
Pasirinkimas („Drakono širdies palikimas“, 3-oji knyga) | Nora Roberts
-40% su kodu: PATOGU
12,11 €
Kaina su kodu: 7,27 €
Turime sandėlyje
Magijos iškilimas (knyga su defektais) | Nora Roberts
-20% su kodu: PATOGU
4,19 €
Kaina su kodu: 3,35 €
Turime sandėlyje
Magijos iškilimas | Nora Roberts
-20% su kodu: PATOGU
8,76 €
Kaina su kodu: 7,01 €
Turime sandėlyje
Tapsmas („Drakono širdies palikimas“, 2-oji knyga) | Nora Roberts
-40% su kodu: PATOGU
12,11 €
Kaina su kodu: 7,27 €
Turime sandėlyje
Rasta: 114
  1. 1
  2. 2
  3. 3Nora Roberts gimė Silver Springse, Merilande, penkių vaikų šeimoje. Ji buvo jauniausia ir turi keturis vyresnius brolius. Baigusi katalikišką mokyklą N. Roberts gana anksti ištekėjo, toje pačioje valstijoje persikėlė gyventi į Keedysville miestelį ir įsidarbino advokato sekretore. Kaip pati teigia, buvo baisi sekretorė, nes nors ir mokėjo greitai spausdinti, tačiau darydavo daug klaidų.


Su vyru susilaukė dviejų sūnų, augino berniukus, buvo namų šeimininkė, užsiėmė rankdarbiais. Rašyti N. Roberts pradėjo 1979 m., kai per didžiulę pūgą ilgai buvo užpustyta ir ji negalėjo išvykti iš namų. Tuomet užrašė pirmąjį savo pasakojimą, kuris jau senokai sukosi jos galvoje. Ne iš karto autorės romanus ėmėsi spausdinti leidyklos, tačiau vėliau ji tapo pirmąja autore įamžinta Amerikos romanų rašytojų šlovės sienoje.


Pirmoji autorės knyga „Airių Grynakraujis“ išspausdinta 1981 metais.


Santuoka su pirmuoju vyru baigėsi skyrybomis 1983 metais.


1985 metais Nora Roberts susituokė su antruoju vyru Bruce Wilder. Jie susipažino, kai Nora pasamdė jį padaryti keletą knygų lentynų. Jie drauge daug keliauja, atidarė savo knygų parduotuvę.


Nora Roberts yra kelių rašytojų draugijų narė. Pelnė daugybę apdovanojimų, yra prestižinių literatūros premijų laureatė. Jos kūryba išsiskiria itin tikroviškais ir giliais vyrų portretais. Greičiausiai autorei padėjo nuolatinis buvimas tarp vyrų – tiek vaikystėje su broliais, tiek auginant savo sūnus.


Kai nerašo, Nora Roberts labai mėgsta sodininkauti arba leidžia laiką su vyru. Tačiau kai rašo, dirba gana griežtu grafiku - aštuonias valandas per dieną. Rašytoja yra įsitikinus, kad tiesiog sėdint ir laukiant mūzos tikrai nepavyks tapti geru ir produktyviu rašytoju.


2011 metais Noros Roberts romanai The New York Times bestselerių sąrašuose buvo praleidę 861 savaitę, o 176 savaites jos knygos užėmė pirmąją vietą. Ji taip pat rašo naudodamasi šiais slapyvardžiais: J.D. Robb, Jill March, Sarah Hardesty.