⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Iš kraujo ir kaulų (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-10-31 4.49 SoldOut

Knygos "Iš kraujo ir kaulų (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

„Iš kraujo ir kaulų“ – antroji ciklo „Išrinktosios saga“ knyga, kurią galima skaityti ir kaip atskirą istoriją. „The New York Times“ bestselerių autorė Nora Roberts sukūrė nepaprastą pasaulį, parklupdytą mirtį sėjančio viruso. Sunykus technologijoms čia žmonės už savo gyvybę kovoja magija ir burtais.

Trilogiją pradėjo knyga „Pirmieji metai“. Netikėtas mirtį nešančio viruso proveržis kone per naktį nusiaubė pasaulį. Mirė daugiau nei pusė planetos gyventojų. Prasidėjo chaosas, subyrėjo technologijos, kuriomis visi taip tikėjo, o likę gyvi žmonės atrado bundančias magiškas galias. Deja, kaip ir visuomet, vieni jas naudoja geriems tikslams, o kiti išlaisvina juodąją savo pusę.

„Iš kraujo ir kaulų“ tęsia istoriją, besivystančią šiame naujame pasaulyje, tačiau nuo katastrofos prabėgo ne vieneri metai. Išlikusieji gavo galimybę susikurti naują realybę. Tačiau virusas nebuvo įprastas, jis pažadino keistas galias: gydyti, kenkti, nuspėti ateitį...

Pagrindinė veikėja Felona Svift nelabai ir pamena, kad kažkada buvo kitaip, tačiau jai lemta tapti Išrinktąja. Felona kartu su tėvais ir broliais gyvena taikiame ūkyje ir į išorinį pasaulį, kuriame siautėja gaujos bei religiniai fanatikai, nekiša nosies. Deja, mergina yra apdovanota ypatingomis galiomis, todėl jų išlaikyti paslaptyje greitai taps neįmanoma.

Trylikametė turi palikti šeimą ir mokytis kovoti bei ruoštis lemtingam gėrio ir blogio mūšiui. Feloną mokyti pradeda žynys Malikas, gyvenantis jau keletą šimtmečių. Mergaitei teks išmokti gydyti, kautis bei tinkamai panaudoti savo nepaprastas galias.

Rašytojos Nora Roberts knygoje „Iš kraujo ir kaulų“ kuriama nepaprasta atmosfera, kur tarp surūdijusių automobilių griaučių ir sutrūkinėjusio asfalto pozicijas atsikovoja laukinė gamta, o svarbią vietą užima paslaptinga magija. Skaitytojai savo atsiliepimuose šią maginės fantastikos žanro istoriją giria už nuotaiką, aplinką, įtraukiantį siužetą ir daugiasluoksnių veikėjų tarpusavio santykius.

„Iš kraujo ir kaulų“ patiks postapokaliptinių epų gerbėjams.

Nora Roberts (g. 1950) – visame pasaulyje populiari autorė, sukūrusi daugiau nei du šimtus romanų. Rašytojos knygų parduota jau daugiau nei 500 milijonų kopijų. Ji rašo meilės romanus, detektyvus, maginę fantastika ir kitų žanrų kūrinius.

Trumpas aprašymas žada nepaprastą nuotykį, tad kviečiame knygą įsigyti internetu. Leidinius čia pirkti labai lengva. Online knygyne kiekvienas produktas turi santrauką, kuriame visa reikalinga informacija: aprašymas, ištraukos, puslapių skaičius ir t.t. Pasidomėkite apžvalgomis, užsukite į išpardavimų ir akcijų skiltį ir įsigykite knygų, kuriuos kainuoja pigiau.


  • Pavadinimas originalo kalba: Of Blood and Bone
  • Autorius: Nora Roberts
  • Serija: Išrinktosios saga
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955139850-BR
  • Vertėjas: Jurgita Jėrinaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Iš kraujo ir kaulų (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Iš kraujo ir kaulų (knyga su defektais)", Nora Roberts. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Nora Roberts su knyga "Iš kraujo ir kaulų (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Iš kraujo ir kaulų (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nora Roberts. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Iš kraujo ir kaulų (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Iš kraujo ir kaulų (knyga su defektais)" perkama kartu