Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Jonas Mackevičius knygos

Rasta: 6

Išlaidų apskaitos ir produkcijos savikainos kalkuliavimo problemos. Retrospektyvus ir perspektyvus kontekstas | Daiva Tamulevičienė, Jonas Mackevičius
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
27,20 €
Kaina su kodu: 24,48 €
Turime sandėlyje
Finansinių ataskaitų auditas ir analizė. Procedūros, metodikos ir vertinimas | Jonas Mackevičius
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
27,79 €
Kaina su kodu: 25,01 €
Turime sandėlyje
Valdymo apskaita. Koncepcija, metodika, politika | Jonas Mackevičius
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
28,49 €
Kaina su kodu: 25,64 €
Turime sandėlyje
Rasta: 6

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Jonas Mackevičius vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Jonas Mackevičius išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Jonas Mackevičius bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Jonas Mackevičius – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.