⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Finansinė analizė

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 19.49 SoldOut

Knygos "Finansinė analizė" aprašymas

Vadovėlyje "Finansinė analizė" nagrinėjama finansinės analizės reikšmė ir vieta įmonės valdymo sistemoje, jos objektas, metodas ir šaltiniai. Apibūdinamos finansinės analizės rūšys, informacijos vartotojai, tyrimo būdai ir priemonės. Pateikiamos ilgalaikio materialiojo turto, nematerialiojo turto, finansinio turto, trumpalaikio turto, nuosavo kapitalo, įsipareigojimų, pinigų srautų ir pelno analizės metodikos. Nagrinėjami svarbiausi mokumo, pelningumo, kapitalo rinkos, veiklos efektyvumo rodikliai, pateikiamos jų skaičiavimo formulės ir reikšmių vertinimai. Daug dėmesio skiriama įmonių bankroto tikimybės ir veiklos tęstinumo analizei.
Vadovėlis "Finansinė analizė" skiriamas Vilniaus universiteto studentams. Jis taip pat būtų naudingas ir kitų aukštųjų mokyklų studentams bei visiems besidominantiems finansinės analizės klausimais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Finansinė analizė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Finansinė analizė", Jonas Mackevičius, Lukas Giriūnas, Romualdas Valkauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jonas Mackevičius, Lukas Giriūnas, Romualdas Valkauskas su knyga "Finansinė analizė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Finansinė analizė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Mackevičius, Lukas Giriūnas, Romualdas Valkauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Finansinė analizė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Finansinė analizė" perkama kartu