Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Juozas Gaižauskas (g. 1968 m. balandžio 18 d. Tauragėje) – aktorius, dainininkas, rašytojas, prodiuseris, laidų vedėjas. Juozas Gaižauskas gimė ir augo Tauragėje, čia baigė muzikos mokyklą, vėliau studijavo fortepijono mokslus Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje. 1991-ais metais Juozas įgijo aktoriaus specialybę Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

Juozas Gaižauskas knygos

Rasta: 5

Tigras, glostantis pėdas | Juozas Gaižauskas
-30% su kodu: PATOGU
13,77 €
Kaina su kodu: 9,64 €
Turime sandėlyje
Antarktidos indėnai | Juozas Gaižauskas
-28% su kodu: PATOGU
15,11 €
Kaina su kodu: 10,88 €
Turime sandėlyje
Dievas su šlepetėmis | Juozas Gaižauskas
-28% su kodu: PATOGU
13,09 €
Kaina su kodu: 9,43 €
Turime sandėlyje
Pasibaidęs Dievo žirgas | Juozas Gaižauskas
-28% su kodu: PATOGU
13,99 €
Kaina su kodu: 10,07 €
Turime sandėlyje
Žaižaruojančios dangaus skeveldros | Juozas Gaižauskas, Vytautas Mačernis
-60% su kodu: PATOGU
12,69 €
Kaina su kodu: 5,08 €
Turime sandėlyje
Rasta: 5Baigęs studijas Juozas Gaižauskas keletą metų buvo „Šiaurės Atėnų teatro“ aktoriumi, vėliau įkūrė humoristinę grupę „Viengungių melodijos“, o nuo 2008-ų metų reguliariai vaidina teatre „Domino“. 2017-ais metais jis buvo išrinktas mylimiausiu šio teatro aktoriumi.

Juozas Gaižauskas dirbo daugelyje Lietuvos televizijų ir vedė laidas „Ateities karta“, „Atliekų kultūra“, „Gyvenu čia“, „Užmirštas grožis“, „Humoro šou nr.1“, „Iššūkis žvaigždėms. Lietuvos dainų dešimtukas“ ir kitas, taip pat jo balsą galėjome girdėti LTV anonsų metu.

2020-ais metais Juozas Gaižauskas debiutavo literatūros pasaulyje. Pirmoji jo knyga – „Dievas su šlepetėmis“. Knyga pasižymi lengvu ir įtraukiančiu stiliumi. Tai atviras dienoraštis apie piligrimystę, kuris įkvepia leistis į kelią, patirti nepaprastų nuotykių, sutikti įdomių asmenybių, atrasti santarvę su savimi, Dievu ir gyvenimu.

Daug teigiamų atsiliepimų sulaukęs autorius netrukus pristatė ir antrąją knygą „Tigras, glostantis pėdas“. Šis kūrinys turi ir mistinių, ir detektyvinių elementų bei nukelia skaitytoją į Astūrijos kalnus, Afrikos dykynes ir Islandijos ledynus. Knygoje taip pat liečiamos piligrimystės temos, o Juozas Gaižauskas teigia, kad istorijos renkasi jį, o ne jis jas, nes visi kūriniai jau yra prarašyti anapus, tik mes to dar nežinome.

Naujausia autoriaus knyga – „Žaižaruojančios dangaus skeveldros“. Juozo Gaižausko mintys pinasi su Vytauto Mačernio poezija ir prieš skaitytojų akis veriasi nepaprasta istorija, kurią gali papasakoti išgyvenusieji granatos sprogimą, trunkantį vos kelias tūkstantąsias sekundės dalis, bet užpildantį visą akiratį.

Juozas Gaižauskas – visapusiška asmenybė ir tai atspindi jo biografija ir kūriniai. Kūrybos bruožai saviti, originalūs, o liečiamos temos sminga giliai į širdį. Autorius nestokoja subtilaus humoro jausmo. Rašytojo knygos patiks visiems, ieškantiems savęs bei mėgstantiems unikalią, modernią mūsų šalies  literatūrą. Kviečiame knygas įsigyti internetu ir atrasti nepaprastas istorijas.