Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Antarktidos indėnai

5.0
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,49 €
Kaina su kodu: 10,12 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2024-06-13 Žygimantas

Įspūdingas ir įkvepiantis pasakojimas apie nepaprastą žmonių iššūkį ir išliekančią dvasią Antarktidos bežemiame.


2024-07-31 13.49 InStock
Į krepšelį 10,12 € -25% su kodu
PATOGU

Knygos „Antarktidos indėnai“ aprašymas

Antarktidos indėnai neklausia tavo amžiaus, jie tik atskleidžia, kiek dar likę vaiko tavyje.

Kai gyvenimas byra į šipulius ir nebelieka vilties, kai skauda taip, kad nebeįmanoma ištverti, o tu privalai išgelbėti pasaulį... Bet jeigu esi tik mažas berniukas?

Susirūpinęs tėtis ir naktimis tyliai verkianti mama nepasakoja tau, kodėl vyresnioji sesutė nuolat būna ligoninėje. Senelio vienkiemyje pradeda lankytis keisti svečiai, dažniausiai jie sėdi prie stalo ir tyli. Kas vyksta? Vieną pavakarį berniukas išvysta į rūką nuvingiuojantį kelią ir iš jo išnyrantį paslaptingą svečią. Tikrų tikriausias, plunksnų karūna pasipuošęs indėnas prie vakarienės stalo paklaustas: iš kur atvyko, netikėtai atsako esąs Antarktidos pilietis. Ar tai senelio žaidimas? Gal indėnas tik gatvės artistas? O ir tėtis, išgirdęs istoriją, juokiasi iš senelio pokšto. Bet kodėl kambaryje besiblaškantis paukštis palieka dar vieną plunksną? Kiek jų reikia surinkti, kad atskleistum paslaptį?

„Antarktidos indėnai“ – knyga gydanti sužeistą viltį.

„Šią knygą reikia tiesiog skaityti... tada, kai sunku. Kai esi skriaudžiamas ar matai skriaudžiamą kitą... kai atrodo, jog neturi galios padėti... nei sau, nei kitam. Gera turėti TOKIĄ lietuvišką knygą.“
Remigijus Vilkaitis

„Ar mes turime lietuviškąjį A. de Sent Egziuperi ar Dž. K. Rouling? Manau, dabar tikrai taip! Ši pasaka suaugusiems, nors tinka ir vaikams, ji įkvėps net jau visiškai gyvenimo prasmės netekusius žmones.

Esu dėkingas autoriui, kad taip nuostabiai nukelia į vaikystės prisiminimus. Jo kūrinys nuskraidins toli, ten, kur, regis, jau nieko nėra. Labai norėčiau, jog ši pasaka būtų ekranizuota – ar animacinio, ar kino filmo versija.

Nuo šiol skrisdamas lėktuvu, atsidūręs virš debesų, visada žiūrėsiu pro langą – o gal netyčia pamatysiu žmones, keliaujančius į Antarktidą pas indėnus.“
Eimutis Kvoščiauskas

„Pasakas vaikams rašo suaugusieji. Ir kuria jiems pasaulį, kaip nuotykių ir atradimų pažadą. Šios knygos autorius eina kitu keliu. Jis irgi kalba apie praradimus. Tačiau sykiu padeda atrasti. Pasaulį savyje.“
Rytis Zemkauskas


  • Autorius: Juozas Gaižauskas
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 178
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090156605

2024-06-13

Įspūdingas ir įkvepiantis pasakojimas apie nepaprastą žmonių iššūkį ir išliekančią dvasią Antarktidos bežemiame.

2024-06-05

Paskatino susimąstyti apie žmogaus ryšį su aplinka bei pasaulio įvairovę.

2024-05-20

Knyga ne tik apie tyrinėtojus ir jų iššūkius, bet ir apie žmones, kurie drąsiai iššovė į nežinomą ir nepalankią aplinką, siekdami atrasti naujų žinių ir supratimo apie mūsų pasaulį.

2024-05-16

Unikali ekspedicija į žemyno gilumą, kur tyrėjai atranda paslaptingą gentį, gyvenančią ekstremaliomis sąlygomis.

2023-10-28

Perskaičiau Juozo Gaižausko knygas "Pasibaidęs Dievo žirgas", "Tigras glostantis pėdas" ir "Antarktidos indėnai" . Negaliu atsistebėti rašytojo talentu, tokie skirtingi turiniai ir visi pakeri skaitytoją savo kalbos turtingumu, išmone. Vienur skaitant juokiesi, kitur verki, bet abejingu negali būti, priešingai- negali padėti knygos. Laukiu kitų rašytojo knygų. Pagalvoju, kaip apdovanotas žmogus kartais gali būti- ir nuostabus aktorius, ir nuostabus rašytojas.

Parašykite atsiliepimą apie „Antarktidos indėnai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Antarktidos indėnai“, kurį pristato Juozas Gaižauskas. Siūlome ne tik išsamų „Antarktidos indėnai“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Juozas Gaižauskas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Antarktidos indėnai“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Antarktidos indėnai“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Antarktidos indėnai“ perkama kartu