NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Jūratė Bortkevičienė (gimė 1977 kovo 29 d., Vilniuje) – psichologė, lektorė, verslininkė, konferencijos „Atsakinga tėvystė“ idėjos autorė, rašytoja.

Jūratė Bortkevičienė gimė Vilniuje, tačiau vaikystę praleido Naujojoje Akmenėje, kur pabaigė vidurinę mokyklą.

Jūratė Bortkevičienė knygos

Rasta: 1

Atsakinga tėvystė. Kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius | Jūratė Bortkevičienė
-10% su kodu: PATOGU
12,75 €
Kaina su kodu: 11,48 €
Turime sandėlyje
Rasta: 1

Po to Jūratė Klaipėdos universitete baigė edukologijos studijas, o 2004-tais metais Vilniaus Universitete įgijo psichologijos bakalauro diplomą ir 2006 metais apgynė organizacinės psichologijos magistro laipsnį.

Nuo 2002-ų metų Jūratė dirba personalo valdymo srityje. 2006-tais Jūratė Bortkevičienė įsteigė įmonę UAB „Galimybių arsenalas“. Kompanija užsiima verslo mokymais, diagnostika, atrankomis. Jūratė Bortkevičienė konsultuoja įmonių vadovus verslo plėtojimo klausimais, vertina įmonių stipriąsias puses bei nurodo trūkumus, padeda sudaryti kompanijų augimo planus, įvertinti personalo darbą. Moteris dirbo su tokiomis žymiomis kompanijomis kaip UAB “Kristiana”; UAB „Sabelijos prekyba“; VĮ Ignalinos atominė elektrinė; UAB “Avitela”, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras;UAB Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, UAB „Ecoservice“, UAB „Grožio terapijos ir chirurgijos klinika“ ir daugeliu kitų.

Be verslo konsultacijų, Jūratė Bortkevičienė taip pat dirba ir su tėvais bei pedagogais. Ji padeda vaikų auklėjimo ir ugdymo srityje. Psichologė teigia, kad tiek verslo, tiek ir tėvų problemos yra labai panašios – ir vieni, ir kiti siekia savo ir aplinkinių sėkmės. Lektorė jiems tiesiog padeda atskleisti savo potencialą.
Jūratė taip pat dažnai duoda interviu įvairiems leidiniams, kuriuose kalba apie vaikų auklėjimo iššūkius.

Jūratė Bortkevičienė yra konferencijos „Atsakinga tėvystė“ idėjinė autorė. Tai dviejų dienų renginys, kuriame profesionalūs vaikų, paauglių ir šeimų specialistai dalijasi idėjomis bei patirtimi. Konferencija skirta tiems, kurie domisi tėvyste ir pozityviu požiūriu į vaikų auginimą.

2020-tais metais psichologė visuomenei pristatė knygą „Atsakinga tėvystė. Kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius“. Leidinyje autorė kalba apie vaikų pyktį, manipuliacijas, bausmes, problemas atsiradus naujam šeimos nariui ar pradėjus eiti į darželį. Jūratė Bortkevičienė teigia, kad visi vaikai skirtingi, todėl prie jų taip pat reikia eiti skirtingais keliais, o knyga padeda juos atrasti. „Atsakinga tėvystė“ atskleidžia, kaip spręsti konfliktines situacijas.

Jūratė Bortkevičienė įkūrė ir svetainę „Atsakinga tėvystė“, kurioje rengia virtualias konferencijas vaikų auklėjimo temomis.