NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Jurgita Ūsaitytė – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Jurgita Ūsaitytė kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių. Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Jurgita Ūsaitytė savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms.

Jurgita Ūsaitytė knygos

Rasta: 4

Lietuvių liaudies dainynas, XVI tomas. Humoristinės-didaktinės dainos. Dainos apie girtuoklystę | Jurgita Ūsaitytė
-10% su kodu: PATOGU
8,59 €
Kaina su kodu: 7,73 €
Turime sandėlyje
Aš dainorius, aš dainorėlis. Kunigo Vinco Dumčiaus užrašytų dainų rinktinė | Eligija Garšvienė, Jurgita Ūsaitytė
-10% su kodu: PATOGU
19,29 €
Kaina su kodu: 17,36 €
Turime sandėlyje
Lietuvių liaudies dainynas, XXII tomas. Vestuvinės dainos (6) (su CD) | Jurga Sadauskienė, Jurgita Ūsaitytė, Kostas Aleksynas, Leonardas Sauka
-10% su kodu: PATOGU
22,96 €
Kaina su kodu: 20,67 €
Turime sandėlyje
Rasta: 4

Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas