⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ieškote užrašų knygutės sau ar dovanų? Siūlome platų prekių asortimentą mūsų internetinio knygyno skiltyje „Užrašų knygutės“. Šiame kataloge visada rasite būtent jums aktualių parametrų užrašų knygeles. Čia jūsų laukia: prabangios užrašų knygelės, gražios užrašų knygutės, darbo užrašų knygelės, užrašų knygutės vaikams, užrašų knygutė baltais lapais, bloknotai, sąsiuviniai su spirale ir kitos užrašų knygutės internetu.

Rasta: 159
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Scratch užrašų knygutė |
8,99 €
Turime sandėlyje
Dviese. Santykių knyga poroms |
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
22,99 €
Turime sandėlyje
Mano vaiko auksinės mintys |
10,69 €
Turime sandėlyje
Mamaknygė | Laura Oras
  • Nemokamas knygos pristatymas
29,39 €
Turime sandėlyje
Užrašų knygelė |
2,99 €
Turime sandėlyje
Knyga užrašams A5 MANDALA diary |
4,97 €
Turime sandėlyje
Rasta: 159
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mūsų klientai itin vertina tokias šios skilties prekes, kaip: „Mano spalvinimo ir užrašų knygelė“. Tai nestebina, nes šiuolaikiniame skubančiame pasaulyje norisi rasti bent kelias minutes sau. Spalvinimas yra meno terapijos rūšis, todėl radę atokvėpio valandėlę turėtume skirti laiko tokiems atpalaiduojantiems užsiėmimams. Beje, kasdieninius užrašus papildydami pačių spalvintomis iliustracijomis, patenkinsite estetikos troškimą ir materializuosite savo kūrybinį potencialą. Be abejo, kitas laisvalaikio užsiėmimas – knygų skaitymas – taip pat puiki atsipalaidavimo forma.

Kviečiame atkreipti dėmesį ir į kitas įdomias užrašų knygutes, tokias, kaip: Užrašinė mediniu viršeliu „Dr. Begalybė ir lupa“. Medis asocijuojasi su šiluma ir jaukumu. Todėl, tokia užrašų knygutė taps ne tik jūsų pastabų, sąrašų ir užduočių sergėtoja, bet ir malonia kasdienybės palydove, taip ir kviečiančia atsiversti. Kitos mūsų rekomenduojamos TOP užrašinės: „Gėlės. Nuspalvink knygelę užrašams“, „Mano spalvinimo ir užrašų knygelė“, Sąsiuvinis langeliais „Daktaras Begalybė“ (LT).

Jums taip pat gali būti įdomios geriausiai mūsų klientų įvertintos ir rekomenduojamos knygutės: „Mano stebuklingas rytas. Saviugdos praktikos užrašinė“. Ji skirta 365 dienų saviugdos praktikai, siekiant paversti jūsų rytus sąmoningesniais ir padėti fiksuoti geriausius potyrius. Fiksuodami juos, suprasite, kas būtent sukelia teigiamas emocijas ir galėsite tokius įvykius kartoti dažniau. Na, o nuolat sudarinėjantiems sąrašus ir kaskart ieškantiems po ranka užrašų lapelių, patiks populiariausių prekių kategorijoje esantis Bloknotas su pieštuku ant magnetinio pagrindo „Kava“.

Beje, užrašų knygutėse labai patogu žymėtis skaitymo pažangą. Tad pasižvalgykite ir kitose mūsų internetinio knygyno skiltyse, kuriose jūsų laukia skaitomiausios knygos už palankią kainą. Pasidomėkite taikomais išpardavimais bei akcijomis, kurias reguliariai skelbiame. Naujos knygos ir literatūros klasika internetu laukia jūsų!