Eva Tombak (g. 1959 m.) – rašytoja, jogos praktikė, buvusi legendinių žurnalų „Ieva“ ir „Cosmopolitan“ leidėja.

Eva yra pasakojusi, kad nuo pat mažens buvo labai drovi ir nedrąsi. O jos pasirinktas kelias kovoti su šiomis būdo savybėmis buvo labai neįprastas – ji pasirinko žurnalistikos studijas Vilniuje.

Eva Tombak knygos

Rasta: 8

Popietės laikas. Mitai ir tiesa apie senėjimą | Eva Tombak
-10% su kodu: PATOGU
20,99 €
Kaina su kodu: 18,89 €
Turime sandėlyje
Minčių žvėrynas | Eva Tombak
-80% su kodu: PATOGU
16,99 €
Kaina su kodu: 3,40 €
Turime sandėlyje
Atia, kaukės! | Eva Tombak
-50% su kodu: PATOGU
9,99 €
Kaina su kodu: 5,00 €
Turime sandėlyje
Ar čia kas nors yra? Mistinės istorijos | Eva Tombak
-10% su kodu: PATOGU
19,39 €
Kaina su kodu: 17,45 €
Turime sandėlyje
Rasta: 8

Po jų Eva Tombak sėkmingai dirbo „Jaunimų gretų“ žurnale, bet viską sujaukė nėštumas – po jo redaktorius nesutiko moters priimti atgal.

Tačiau kiekviena pabaiga tampa nauja pradžia. Eva nusprendė įrodyti galinti pati leisti žurnalą. Tuo metu rinkoje esantys leidiniai buvo spausdinami ant nekokybiško, lakštinio popieriaus, tad netrukus jos pristatytas leidinys „Ieva“ buvo lyg šviežio oro gūsnis. Tai buvo vakarietiško tipo, ant blizgaus popieriaus atspausdintas žurnalas, kurio 35 tūkst. siekęs tiražas buvo bemat išgraibstytas. Eva su šypsena prisimena eiles prie jos ir vyro Viktoro „Žiguliuko“ – žmonėms norėjosi įsigyti neeilinį, naujovišką leidinį, tačiau tą buvo galima padaryti tik pas leidėjus.

Nusprendusi reklamuoti savo leidžiamą žurnalą Didžiosios Britanijos rinkodaroje, Eva Tombak susidomėjo ten taip pat siūlomu „Cosmopolitan“ žurnalu. Netrukus buvo sutvarkyti visi formalumai ir Lietuva tapo pirmąja Baltijos šalimi, kurioje žurnalas „Cosmopolitan“ išvydo dienos šviesą. Apie ši gyvenimo laikotarpį pasakoja pirmoji Evos ir vyro Viktoro kartu parašyta knyga „Kas liko už kadro“.

Du dešimtmečius Eva ir Viktoras Tombakai praleido leidybos pasaulyje – šis gyvenimo etapas buvo sudėtingas, bet svaiginantis. Leidybos verslui pakrypus ne itin gera linkme, Eva su šeima išvyko į Vakarų Australiją, Perto miestą, kur praleido devynis mėnesius. Deja, bandymai ten užsiimti verslu, rūpintis kavine, žlugo, ėmė „šlubuoti“ sveikata – būtent tuomet Eva susidomėjo joga.

Antroji knyga - „Laisvė basomis“ - atvira autorės išpažintis apie kelionę į Australiją ir ten atrastą jogą, pakeitusią gyvenimą ir privertusią pažvelgti į viską kitomis akimis. Trečiojoje knygoje - „Laimės piliulės“ - skeptiškai žiūrima į įvairių asmeninio tobulėjimo mokytojų siūlomus stebuklingus gyvenimo pozityvinimo būdus ir svarstoma, kas iš tiesų yra laimė.

„Minčių žvėrynas“ - ketvirtoji Evos Tombak knyga. Autorė kviečia nerti į minčių ir emocijų labirintus  – bandyti suvaldyti šį milžinišką žvėryną, atpažinti tai, kas vertinga, ir suteikti tam prasmingą pavidalą.


Gyvena Vilniuje, turi tris vaikus.